24.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Hrotovice se rozloučili doma výhrou

10

Hrotovice si připsaly proti Náměšťi B výhru 5:2 po zlepšené druhé půli

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

Úvod sobotního utkání se podstatně lépe povedl hostům. Ti se během prvních dvaceti minut, díky brankám Jiřího Eliáše a Marka Stachoviče, ujali vedení 0:2. Jejich radost ale dlouho netrvala. Domácí rozjeli svoji hru, začali lépe kombinovat, a ještě do přestávky postupně srovnali trefami Honzy Votavy a Michala Mlejnka.

Domácí rozhodli ve druhé půli

Po změně stran hostům jakoby začaly odcházet síly a zápas tak přešel do režie domácích. Svojí druhou brankou otočil skóre Honza Votava a na konečných 5:2 postupně dvakrát zvýšil Pavel Padělek.