21.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

78. M. Veselý (p.) , 80. Z. Jonák - 2. M. Máca , 44. O. Jurka , 90. D. Smetana
7

Náměšť B si připsala proti Třebelovicím

Hosté o dva góly lepší

Náměšť B přivítala na svém hřišti fotbalisty z Třebelovic. V minulém kole Náměšť B zvítězil a doma nad Novými Syrovicemi jasně 6:2. Třebechovice naopak podlehly Vladislavy 0:2. Na podzim se radovali z výhry 3:2 hráči Třebelovic. Začátek zápasu se hostujícímu týmu skvělé povedl, když již ve 2. minutě musel domácí gólman lovit míč za svými zády, když se dokázal zapsat do střelecké listiny Marek Máca - 0:1. Domácí diváci si jistě přáli a pevně doufali ve vyrovnání  na domácí straně, jenže marně. Také hosté si vypracovali spoustu šancí, ale stav skóre se dlouho neměnil. Až těsně před odchodem do šaten navýšil vedení hostů ve 44. minutě Ondřej Jurka -0:2.

Hosté rozhodli v závěru o výhře

Ve druhém poločase se dlouho skóre neměnilo, což platilo do 75. minuty, kdy proměnil pokutový kop domácí Marek Veselý -1:2. V 80. minutě se domácímu týmu podařilo dokonce vyrovnat zásluhou Zdeňka Jonáka -2:2. Jenže hosté více toužili po vítězství a v 90. minutě dokázal vrátit misku vah na svou stranu Daniel Smetana, čímž Třebelovice mohly oslavit první jarní výhru -2:3.

TJ Třebelovice
Máca Marek, hráč: V prvním poločase jsme byli jednoznačně lepším týmem na hřišti, a kdyby jsme šli do kabin za stavu 5:0, nemohl se nikdo divit. Domácí ve druhém poločase vrhli všechny síly do útoku a odměnou jim bylo zasloužené vyrovnání. Naštěstí pro nás se nám podařilo v poslední minutě prosadit z rohového kopu a získali první jarní tři body. Domácím děkuji za férové a skvělé utkání.