21.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Myslibořice vybojovaly v Nových Syrovicích výhru

10

Nové Syrovice si připsaly proti Myslibořicím smolnou domácí prohru 3:5

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

Nové Syrovice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Myslibořic. V minulém kole Nové Syrovice podlehly v Náměšťi B kde prohrály 6:2. Myslibořice zase podlehly doma Hornímu Újezdu. Na podzim se radovali z výhry 2:1 hráči Myslibořic. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Po počáteční oťukávané se začali prosazovat střelci obou týmů. Jako první šli do vedení ve 27. minutě hosté zásluhou Jana Fňukala -0:1. O minutu později bylo díky Miroslavu Sosnarovi vyrovnáno na 1:1. Stejný hráč otočil skóre ve prospěch domácích ve 42. minutě. Jenže nakonec se šlo do kabin za nerozhodného stavu 2:2, když se ve 45. minutě trefil Miroslav Ludvík -2:2.

Hosté otočili zápas ve svůj prospěch

Druhý poločas přinesl v 55. minutě opět vedení domácích a znovu se o to postaral Miroslav Sosnar, který tak zaznamenal hattrick -3:2. Domácí si vedení drželi až do 75. minuty, kdy vyrovnal Daniel Matoušek na 3:3. V 87. minutě pak zažili domácí šok, když se postaral o další obrat Lubomír Macháček -3:4. No a o minutu později ještě pojistil vedení a nakonec i výhru Myslibořic Lukáš Macháček -3:5.