20.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Hrotovice přejely Výčapy

11

Hrotovice si připsaly proti Výčapům jasnou výhru v poměru 5:0

Domácí o dva góly lepší

Ve 20. kole okresního přeboru zavítaly Výčapy na půdu Hrotovic. Domácím se v jarní části dosud úplně nedařilo a hosté tak cítili velkou šanci na zisk bodů. Již v první minutě si ale po nedohodě hostujícího obránce s brankářem míč převzal domácí Jiří Kučera a trfou do prázdné branky otevřel skóre. Oba týmy hrály vcelku pohledný fotbal a více než 200 diváků se mělo celou dobu na co dívat. Branka v úvodu utkání domácím dodala sílu a po většinu zápasu byla vidět jejich převaha. Druhou branku domácích zařídil v 37. minutě Pavel Hrobař, který napřáhl na velkém vápně.

Domácí ještě skóre navýšii

I po změně stran na hřišti vládli domácí a díky dvěma brankám Pavla Padělka během pár minut zvýšili na 4:0. Na konečných 5:0 zarovnal minutu před koncem opět Pavel Hrobař.