20.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

12. F. Tomek (p.) , 20. F. Tomek , 53. F. Tomek , 65. F. Tomek , 76. M. Sobotka , 80. J. Dohnal - 67. J. Železný , 88. D. Růžička
11

Náměšť B si v domácím zápase proti Novým Syrovicím připsala výhru 6:2

Domácí o dva góly lepší

Fotbalisté Náměště B přivítaly na svém hřišti Nové Syrovice. V minulém kole Náměšť nestačila na půdě vedoucího týmu soutěže Horního Újezdu a prohrála jasně 4:0. Nové Syrovice naopak opět doma zvítězily, když tentokrát přehrály Třebelovice 3:2. Začátek utkání vyšel lépe domácím, když ve 12. minutě otevřel skóre  Filip Tomek -1:0. Ve 26. minutě přidal svou druhou branku Filip Tomek, který nasměroval domácí celek k vítězství -2:0.

Domácí ještě skóre navýšiii, hosté se červenali

I ve druhém poločase řádil Filip Tomek, který přidal v 57. a 65.minutě další dvě branky a domácí již vedli 4:0. V 67. minutě dokázal snížit na 4:1 Jan Železný. Potom však přišla 74. minuta a hosté byli oslabení hned o dva hráče, kteří museli jít předčasně do sprch. Přesilovku využíil hned v 76. minutě Michal Sobotka -5:1. V 80. minutě to bylo již zásluhou Jiřího Dohnala 6:1. Hosté pak i v oslabení uzavřeli v 88. minutě Davidem Růžičkou na konečných 6:2.