21.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Chotěboř doma prohrála s Velkým Meziříčím

20

Chotěboř byl favoritem na vítězství. Utkání bylo vyrovnané, až skoro remízové. Mladý tým z Velkého Meziříčí bere všechny 3 body.

Chotěboř mohla jít do vedení

Do utkání jsme vstupovali s problémy vzhledem k hráčské absenci, tak i zdravotní stav některých hráčů nebyl optimální. Prvních 20 minut byla naše hra solidní a již ve 14.minutě jsme mohli jíti Pačandou do vedení, ale bohužel Pelána neprostřelil. Postupně hráči hostí byli více na míče. Měli jednu šanci, když na centrovaný míč hráč hostí nedosáhl.

Nikdo nevěřil, že branka rukou může platit

Začátek druhé půle se odehrával spíše mezi vápny. Od 58. minuty jsme byli aktivnějším týmem. V 61.minutě po rohu trefil Somerauer tyč. V 64.minutě nedosáhl na hezký centr od Musílka na zadní tyči Bouma. Pak přišla 74.minuta, když Malata dopravil volejbalově míč do brány. Bohužel k překvapení všech branka platila. V 80.minutě hosté opět Malatou skóre navýšili. V 90. minutě Musílek vykřesal naději hezkým přímým kopem do šibenice. Následně v 90. minutě Chlad trefil břevno. Po výkopu hostí jsme bohužel propadli v defenzivě a toho využil Foltýn na konečných 1:3

FC Chotěboř
Martin Jakeš, trenér: "Tento zápas měl remízový nádech. Od 58. minuty jsem měl pocit, že se naše hra zlepšuje. Bohužel přišla 74.minuta, která nás ovlivnila na další průběh zápasu. Škoda poslední minuty, když jsme ještě sahali po vyrovnání."

FC Velké Meziříčí B
Libor Švec, trenér: "Do Chotěboře jsme jeli s respektem, protože na jaře mají výborné výsledky. Prvních 15. minut byla Chotěboř jasně lepší, ale do gólové šance jsme je nepustili. Potom se hra vyrovnala. Druhý poločas byl také vyrovnaný. Nám se podařilo vstřelit gól, což bylo velmi důležité. Dokázali jsme dát i druhý a zdálo se, že už bude hotovo, Domácí se do utkání vrátili proměněnou standardkou, ale my přidali i 3 gól. Dnes to bylo ubojované a jsme za 3 body rádi."