19.kolo, Plzeňský | Klatovy | III. třída , 2022-2023

--

--

Souboj týmů z opačných pólů tabulky dopadl lépe pro domácí

5

Mochtín i v deseti bojoval. Nakonec však ze zápasu, který poznamenala i zranění hráčů na obou stranách, body neveze.

Zápas začali domácí převahou. Už v 15. minutě se podařilo domácímu hráči Horákovi vybojovat míč a přihrát Altmanovi, který snadno skóroval do prázdné branky. O sedm minut později se Altman odvděčil a po individuální akci přihrál Horákovi, který zvýšil na 2-0. Domácí tým se zdál být na vítězné cestě, když Horák vstřelil svůj druhý gól v zápase a třetí pro Kolinec. Před poločasem však hosté snížili na 3-1 díky Strejcovi, který přesnou střelou na zadní tyč překonal domácího brankáře.

Druhá polovina zápasu už nebyla tak jednoznačná jako první. Kolinec musel střídat zraněného Reitmeiera a hra se zpomalila. Mochtín se snažil zmírnit ztrátu, což se jim nakonec podařilo díky gólu Sádlíka na 3-2. Nicméně, Kolinci se podařilo udržet si mírnou převahu a po pěkné akci Altmana navýšil skóre na konečných 4-2. Konec zápasu jistě ovlivnilo i zranění hostujícího Žiaka, po kterém Mochtín dohrával o devíti lidech.

Domácí hráči vítězstvím potvrdili vedení v soutěži. Mochtín čekají záchranářské práce.

Autor: Vojtěch Sláma