20.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2022-2023

--

Chudenice v utkání s Veřechovem nepřipustily drama.

6. M. Ježek , 16. A. Žežula , 16. D. Duda , 20. M. Ježek , 63. V. Fremuth , 69. V. Fremuth , 71. M. Ježek - 9. V. Sochor (p.)
6

V sobotním fotbalovém utkání mezi týmy Veřechov a Chudenice došlo ke značnému rozdílu ve skóre, když domácí tým přehrával svého soupeře a nakonec zvítězil o šest branek.

Již první půle přinesla rozhodnutí

Před zápasem byl kouč Veřechova nucen složit jedenáctku jen s obtížemi kvůli několika chybějícím hráčům, včetně problémů s brankářským postem. Domácí tým si v průběhu prvního poločasu vytvořářel více šancí a neměl výrazný problém s jejich proměňováním. To Chudenicím zajistilo výrazný náskok 4-1. Mezi domácí střelce se zapsali 2x Martin Ježek, Domink Duda a Adam Žežula. Hostující úspěch zapsal z pokutového kopu Václav Sochor.

Chudenický válec se nezastavil

Ve druhé půli se hráči Veřechova snažili snížit náskok domácích ze standardních situací, avšak jejich snaha byla marná. Byl to domácí tým, kdo přidával další branky. V druhé půli se 2x prosadil Václav Fremuth. Martinu Ježkovi se povedlo dokonat hattrick v 71. minutě. Veřechov složil jedenáctku z hráčů, kteří dohromady nehráli často a navzdory bojovnosti nedokázali soupeři konkurovat.