--

--

Vrchovina odjela ze Znojma s prázdnou

8

V rámci 27. kola hrálo o důležité body Nové Město na hřišti Znojma. Jak si vedlo?

Domácí šli do vedení

Hrálo se o důležité body v boji ve spodní části tabulky.

V průběhu prvního poločasu hosté dvakrát nezachytili kolmý náběh domácích za obranu a jeden z nich znojemští proměnili po půlhodině hry - konkrétně Pragr ve 30. minutě 1:0.

Vrchovina měla v první půli dvě obrovské příležitosti, obě pokryl výbornými zákroky domácí brankář Škugor.

Do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro domácí.

Domácí berou tři body

Do druhé půle vstoupila Vrchovina aktivně a po několika minutách dala dokonce gól po krásné kombinaci. Rozhodčí však odmával ofsajd a pokračovalo se dál za stavu 1:0.

Další minuty přinesly sporný zákrok na hostujícího Hekerleho ve vápně, ale nepískalo se.

V 60. minutě přišel zlomový moment utkání, když si Ledecký naběhl do vápna a bylo to - 2:0.

Ani poté se však Vrchovina nezlomila, začala hra na riziko vzadu, byla aktivní na polovině Znojma, ale náznaky šancí nepřinesly kýženou branku.

Naopak domácí mohli své skóre do otevřené obrany navýšit, ale Šmída svými zákroky tým podržel.

SFK Nové Město na Moravě
Lukáš Michal - trenér: Musíme se odrazit od poctivého výkonu a zvládnout domácí zápasy, které nás v následném týdnu čekají.