--

--

Hranice si odvezly bod z Hodonína

8

V rámci 27. kola MSFL hrály Hranice o důležité body na hřišti Hodnonína. Jak si vedly?

Domácí šli do vedení

Domácí byli v utkání favoritem, ale jejich obrana byla poskládaná velmi improvizovaně.

Po rychlé akci z kraje utkání se ujal Hodonín v páté minutě vedení, když se střelou na zadní tyč prosadil Bobčík - 1:0.

Navýšení skóre se však hodonínští příznivci nedočkali. Ve svých šancích neuspěli Langer ani Burac, který se ocitl hned dvakrát tváří v tvář hostujícímu gólmanovi.

Do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro domácí.

Body se dělily

Po změně stran si ale domácí už vážnější brankovou příležitost nevypracovali.

Naopak Hranice svůj herní projev zlepšily a v devětašedesáté minutě Lukášem Hapalem srovnaly - 1:1.

Herní projev domácích v druhém poločase upadal a hosté si odvezli cenný bod za remízu.

FK Hodonín
Pavol Švantner - trenér: Potkal nás den blbec, opravdu nám to nešlo. Hodně kluků hrálo pod svoje možnosti, nedařilo se nám.