MANKOVECKÝ Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hlučín - Blansko 1:4 (1:2) 22.03. 17:00 -
Krnov - Řepiště 1:1 (1:1) 05.11. 14:00 -
Frýdek-Místek - Bohunice 3:0 (1:0) 14.10. 15:00 -
Opava B - Val. Meziříčí 4:1 (3:0) 16.09. 10:15 -
Hlubina - MFK Bruntál 5:0 (4:0) 09.09. 16:00 -
Uničov - Frýdlant 5:0 (4:0) 27.08. 10:15 -
Vítkovice - Jeseník 0:2 (0:1) 19.08. 17:00 -
Ostrava B - Karviná B 2:1 (2:0) 06.08. 10:15 -
Opava B - Hlubina 1:1 (1:1) 10.06. 10:15 -
Frýdlant - Znojmo 0:3 (0:1) 24.05. 17:00 -
Hlučín - Rosice 0:0 (0:0) 12.05. 18:00 -
Hodonín - Hranice 1:1 (1:0) 06.05. 16:30 -
Ostrava B - Zlínsko 3:1 (1:0) 26.03. 10:15 -
Slavičín - Holešov 1:0 (1:0) 05.11. 10:15 -
Ostrava B - Slovácko B 2:0 (1:0) 30.10. 10:15 -
Vítkovice - Nové Město 0:0 (0:0) 15.10. 14:30 -
Krnov - Opava B 1:2 (0:2) 25.09. 15:00 -
Hranice - Uh. Brod 2:1 (1:1) 10.09. 15:30 -
Frýdek-Místek - Nové Město 3:1 (1:0) 20.08. 16:30 -
Hlučín - Blansko 5:1 (2:0) 10.06. 18:00 -
Dětmarovice - Bílovec 1:1 (0:0) 08.06. 17:30 -
Vratimov - Uh. Brod 1:2 (0:1) 21.05. 10:15 -
Frýdek-Místek - Vel. Meziříčí 2:0 (1:0) 30.04. 14:30 -
Havířov - Karviná B 1:0 (1:0) 17.04. 10:15 -
Ostrava B - Uničov 6:0 (3:0) 03.04. 10:15 -
Strání - Vsetín 0:1 (0:1) 31.10. 10:15 -
Frenštát - Frýdlant 0:0 (0:0) 17.10. 14:30 -
Ostrava B - Jihlava B 1:1 (1:1) 03.10. 10:00 -
Slavičín - Val. Meziříčí 0:2 (0:0) 26.09. 10:15 -
Přerov - Skaštice 3:0 (2:0) 11.09. 16:00 -
Polanka - MFK Bruntál 2:0 (2:0) 29.08. 16:30 -
Bzenec - Kozlovice 1:1 (1:0) 21.08. 16:30 -
Karviná B - Dětmarovice 10:2 (3:1) 15.08. 10:15 -
Vsetín - Bzenec 0:0 (0:0) 28.09. 14:00 -
MFK Bruntál - Rýmařov 1:3 (0:1) 06.09. 16:00 -
Heřmanice - Bohumín 1:4 (0:2) 21.08. 17:00 -
Havířov - Frenštát 2:0 (0:0) 09.11. 13:30 -
Start - Jihlava B 1:3 (1:1) 26.10. 14:30 -
Šumperk - Vsetín 0:1 (0:0) 22.09. 10:15 -
Brno B - Vel. Bíteš 5:1 (2:1) 01.09. 10:15 -
Nový Jičín - Frýdlant 0:1 (0:0) 17.08. 10:15 -
Břeclav - Strání 0:2 (0:2) 11.05. 17:00 -
Slavičín - Hranice 3:1 (1:1) 21.04. 10:15 -
MFK Bruntál - Dětmarovice 2:2 (1:1) 24.03. 15:00 -
Bzenec - Bystrc 3:0 (1:0) 27.10. 14:30 -
Strání - Břeclav 2:2 (1:0) 30.09. 15:30 -
Bohumín - Heřmanice 5:1 (1:1) 02.09. 16:00 -
Jeseník - Hranice 0:1 (0:0) 16.05. 17:00 -
Opava B - Petrovice 4:2 (1:1) 06.05. 10:15 -
Brumov - Nové Sady 0:1 (0:1) 25.03. 10:15