--

--

Hodonín přišel o vítěznou šňůru ve Zlíně

8

Nepříznivé počasí opět odkládalo zápasy, ale i přes tyto neduhy se podařilo odehrát utkání mezi B týmem Zlína a Hodonínem. Jednalo se již o 24. kolo soutěže MSFL.

Hosté šli do vedení

Hosté přijeli do Zlína se šňůrou výher a touhou přidat další.

Domácí však nezačali zápas špatně a hned v prvních pěti minutách si vypracovali dvě velké příležitosti, Polášek ani Slončík však nezakončili přesně. Hodonínu to jako varování bohatě stačilo.

Hosté se rychle dostali do hry a podařilo jim v závěru poločasu důrazně dohrát standardní situaci a po zásahu Holka šli do vedení - ve 41. minutě 0:1.

Za dvacet minut pět branek

B tým domácích se po přestávce zvednul a postupně přebírali otěže zápasu.

Podobně jako Hodonín si pomohli k vyrovnání standardní situací, kterou zužitkoval Kulíšek - v 71. minutě 1:1.

K obratu zavelel hezkou individuální akcí po straně Němeček, na jehož pobídku skvěle zareagoval Číž a rozvlnil síť - 2:1.

Hosté se začali útočit a domácí přidali v rychlém sledu další tři branky.

V 84. minutě se prosadil Mlýnek - 3:1. V 87. minutě Kovinič upravil na 4:1 a bůro završil v 89. minutě Bužek.

Pro hosty až příliš kruté, ale odjíždí bez bodu.

FC TRINITY Zlín B
Jan Jelínek - trenér: Výsledek je opravdu zavádějící. Stál proti nám velmi kvalitní soupeř s dobře organizovanou defenzivou a nebezpečnými kontry, což nám hlavně v prvním poločase dělalo velké problémy.

Š. Bachůrek [-] - P. Kulíšek [-] , A. Bužek [-] , J. Kolář [-] , Š. Polášek [-] (70. N. Kovinič [-] ) , T. Slončík [-] (64. M. Mlýnek [-] ) , F. Němeček [-] , A. Číž [-] (82. M. Hartman [-] ) , J. Hellebrand [-] , F. Jura [-] , J. Silný [-]