3.kolo, Středočeský | Mělník | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Velký Borek drží nulu inkasovaných branek i po třetím kole

0

Opět nula na kontě gólmana Procházky a tentokrát i výborný střelecký výkon - vynikající formu domácích fotbalistů tentokrát odnesli hosté z Dolan, kteří si na cestu zpět k Vltavě odvezli sedm branek. Podtrhli tak neúspěšný den dolanského fotbalu - dorostenci totiž ráno na Pšovce dostali gólů hned 10...

Přitom první poločas nebyl herně úplně jednoznačný. Domácí šli ale rychle do dvoubrankového vedení zásluhou Kubišty a Kováče. Poté se dlouhou dobu hrál otevřený fotbal se šancemi na obou stranách - Dolany ale v těch svých doplatily na nepřesnou mušku, nebo je vychytal opět bezchybný gólman Procházka. Rozhodující okamžik celého zápasu pak přišel pravděpodobně dvě minuty před poločasem - to se prosadil sváteční střelec Jeřábek a jeho gól do šatny srazil hosty do kolen. I přes slibný výkon totiž v poločase na hřišti favorita prohrávali 3:0.

Do druhého poločasu tak Dolany vstoupily jakoby bez motivace a domácí hráči byli lepší v pohybu i v důrazu. Z toho logicky plynula spousta chyb v rozehrávce hostů, po kterých se hráči Velkého Borku snadno dostávali do šanci. Tento stav na hřišti gradoval v poslední půlhodině, během které domácí s chutí stříleli jednu branku za druhou, přičemž z celkových sedmi zasáhů se dvakrát trefil pouze Lamač. Dolany se tak nencházejí v komfortní situaci, jelikož mají po třech kolech na kontě jediný bod a v příštím kole doma s Vojkovicemi budou muset bezpodmínečně bodovat. Naopak v domácím táboře je veselo: 9 bodů a neuvěřitelné skóre 11:0 je skvělým vkladem do dalších zápasů. Rozšířit bodový zisk se borečtí fotbalisté pokusí za týden na horké půdě v Obříství.

TJ Sokol Dolany
Lukáš Moravec - Vedoucí mužstva Dolan: Utkání jsme nezvládli. Domácí byli jednoznačně lepší a pohyblivější. V první půli jsme měli několik příležitostí, ale ve druhé jsme kupili chybu za chybou. Poslední dvacetiminutovka pak byla jednou velkou ostudou.

SK Slavia Velký Borek
L. Procházka [-] - T. Krajník [-] , L. Krajník [-] (62. R. Kubina [-] ) , F. Lamač [-] (77. R. Balog [-] ) , J. Kováč [-] , M. Mihalík [-] , J. Ryba [-] , P. Jeřábek [-] (82. Z. Vavrek [-] ) , J. Doležal [-] (74. M. Kočí [-] ) , T. Pavlík [-] (70. P. Šejnoha [-] ) , M. Kubišta [-]

R. Handl [-] - M. Semerád [-] , J. Těšík [-] , J. Vondra [-] - L. Tlustý [-] , R. Hulínský [-] (79. F. Lejsek [-] ) , O. Morávek [-] , P. Holeček [-] , P. Špička [-] - R. Hulínský [-] , J. Kopecký [-]

ŽK: 65. T. Pavlík - 50. J. Těšík .
Místo: Velký Borek. Počet diváků: 110. Rozhodčí: VÁŽAN Patrik - VÁŽAN Radek, PRINC Jiří.