4

Nedělní třináctá hodina ve čtvrté třídě berounského okresu (sk. B) proti sobě postavila hned osm týmů. Ve Rpetech nastoupili proti domácím hráči Libomyšle, do té doby na první příčce tabulky. Jejich výkon ovšem ani zdaleka tento fakt nepotvrzoval.

Úvodních 20 minut se domácí zastřelovali, hráli bezchybný fotbal a hosty nepustili vůbec k ničemu. K otevření skóre zavelel rpetský David Novotný, který ještě chvíli předtím jasnou tutovku neproměnil. Rpety nadále soupeře tlačili a nutili svým nátlakovým fotbalem k chybám. Další přišla v minutě 35., kde svou šestou brankou v sezoně zvyšoval na průběžných 2:0 Jakub Egrt, který se do sestavy vrátil po lehčím zranění. Poločasové skóre uzavřel opět David Novotný a do kabin se odcházelo za stavu 3:0.

Po změně stran se i hosté chvíli snažili vymyslet recept na domácí obranu, leč marně. Hluchou patnáctiminutovku z pohledu SK Rpety utnul brankou na 4:0 Jan Abel a o dvě minuty později svou slabší levou nohou upravil stav na 5:0 kapitán Tomáš Řepka. V 66. minutě ještě korigoval stav hostující Červený a utkání tak skončilo jasnou výhrou Rpet v poměru 5:1.

Zaslal: Vlastimil Blažek

Počet diváků: 50. Rozhodčí: VODIČKA Ladislav - SCHÖN Michal (N), ŠTULLER Anton (N).