11. J. Egrt , 17. D. Srp (p.) , 23. J. Egrt , 51. J. Egrt , 66. J. Egrt , 69. J. Egrt , 72. J. Abel , 74. T. Řepka , 81. F. Pintér , 83. F. Pintér
2

Domácí Žebrák v poslední době na fotbalisty SK Rpety umí. V loňské sezoně s nimi rpetský tým neuhrál ani bod, za což se v neděli pomstili dokonale

První poločas

Fotbalisté Rpet na hřišti od začátku předvádělo lepší výkon. Přihrávkami dostávali hráče Žebráku do úzkých, nutili je běhat bez balonu a kupit chybu za chybou. Skóre otevřel střelou ze třiceti metrů Jakub Egrt, který využil zaváhání brankáře domácích a přestřelil ho tak dokonale, že míč skončil v síti. Druhou branku přidal ze značky pokutového kopu Daniel Srp a poločasové skóre stanovila opět trefa Jakuba Egrta.

Druhý poločas

Do druhé půle vlétli rpetští stejně dobře, jako do té první. Jejich cílem bylo navýšit vedení, aby se případným kontaktním gólem soupeře nedostali zbytečně pod tlak. Jenže rezerva Žebráka byla bezzubá, jak dopředu, tak dozadu. Výjimečné úniky forwardů domácích troskotaly na pevné obraně Rpet a z protiútoků hostující tým tvrdě trestal. Ve druhé půli skóroval opět Jakub Egrt, a to v 51., 66. a 69. minutě. V 72. si připsal branku také Jan Abel a o dvě minuty později výstavní pumelicí dával už na 0:8 kapitán SK Rpety Tomáš Řepka. Závěrečné dvě branky vsítila po skrumážích ve vápně letní posila Filip Pintér.

Autor: Vlastimil Blažek

Počet diváků: 40. Rozhodčí: ZÁVORA Vlastimil - KUNC Petr (N), SCHÖN Michal (N).