12.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Hrotovice vyzrály na Myslibořice

13

Fotbalisté Hrotovic si připsali proti Myslibořicím domácí výhru 5:2

Domácí o dva góly lepší

Hrotovice v 12. kole doma přivítaly tým z Myslibořic. Více než 200 diváků od začátku sledovalo vcelku hezký fotbal, kdy domácí vykazovali mírnou převahu. Několik neproměněných šancí ale drželo bezbrankové skóre až do 27. minuty, to se z přímého kopu krásně trefil domácí Tomáš Hadraba. O 2 minuty později jej následoval Libor Šabata, který se dostal sám před hostujícího brankáře a rovněž se nemýlil. Chvíli poté kvůli údajnému ofsajdu rozhodčí neuznal branku Luboši Škodovi, ale následně se prosadil Kuba Petřek, a ještě před přestávkou zvýšil na 3:0.

Domácí ještě skóre navýšili

Druhý poločas domácí trochu polevili a pustili hosty do šancí. Jedna z nich vedla ke snížení, kdy se z dorážky trefil Jan Fňukal. Přestřelka ale pokračovala a v 62. minutě následoval další přímý kop Tomáš Hadraby, na který podruhé nedosáhl brankář Myslibořic Adam Pospíšil. Pátou branku Hrotovic poté přidal Pavel Padělek a za Myslibořice na výsledných 5:2 snížil z přímého kopu podruhé Jan Fňukal.

Díky získaným třem bodům a výsledkům dalších zápasů se Hrotovice posunuly na 2. místo v tabulce Okresního přeboru a na první Horní Újezd tak ztrácí pouhé 4 body.