11.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Náměšť B doma zaskočila Hrotovice

12

Fotbalisté Náměšťě B si připsali proti Hrotovicím výhru 2:0

V první půli branka nepadla

Náměšť B přivítala na svém hřišti fotbalisty Hrotovic. Náměšť se po sedmi kolech dočkala výhry, ikdyž výhra na půdě beznadějně posledních Jaroměřic měl být povinnosti, ale určitě se nerodila snadno. Přesto tři body za výhru 4:1 putovaly přeci jen do Náměště. Hrotovice doma trochu nečekaně ztratily dva body za remízu 2:2 s Novými Syrovicemi. Za příjemného, ale jinak chladného podzimního počasí se hrál ze začátku

Domácí rozhodli o své výhře ve druhé půli

Ve druhém poločase vše postupem času směřovalo k bezbrankové remíze. Jenže to v 72. minutě odmítl Filip Tomek, který dostal domácí celek do vedení 1:0. Hosté sice toužili po vyrovnání, ale v 81. minutě navýšil domácí vedení Václav Kopuletý - 2:0. Náměšť B si tak připsala cennou domácí výhru nad Hrotovicemi.