7.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

4. V. Musil , 32. V. Musil (p.) , 43. J. Vlček , 53. J. Vlček , 57. M. Sobotka , 79. M. Sobotka , 86. V. Musil - 18. M. Sklenář , 26. M. Veselský
21

Fotbalisté Rudolce si připsali proti Křižanovu B jasnou výhru 7:2

Dvakrát se otáčelo skóre

Rudolec přivítal na svém hřišti fotbalisty z Křižanova B. V minulém kole si přivezl Rudolec jeden bod ze hřiště Počítek B. Naopak Křižanov B odjížděl do Rudolce posilněn domácí výhrou nad hamerskou rezervou v poměru 5:2. Dal se očekávat určitě vyrovnáný souboj, protože oba celky zatím nasbíral shodně po sedmi bodech. Zápas se hrál za nevlídného počasí. Vstup do utkání měli lepší domácí, které poslal do vedení ve 4. minutě Vladimír Musil. Hosty tato rychlá branka nepoložila a v 18. minutě podařil srovnat skóre Marek Sklenář - 1:1. A o dalších osm minut bylo na straně hostů ještě veselejší, když otočil skóre na 1:2 Matěj VVeselovský. Jejich radost ale netrvala dlouho a ve 32. minutě bylo vyrovnáno. Domácím byl nabídnut pokutový kop, kterým Vladimír Musil nepohrdl - 2:2. Když už to vypadalo na remízový poločasový výsledek, přišla 43. minuta a domácí dostal opět do vedení Jaromír Vlček - 3:2.

Domácí rozhodli ve druhé půli

Ve druhém poločase již dominovali domácí. V 53. minutě přidal svou druhou branku v zápase Jaromír Vlček - 4:2. V 57. a 79. minutě rozhodl o domácí výhře dvěma góly Michal Sobotka - 6:2. To už dohrávali od 76. minuty hosté v deseti za vyloučení Martina Buriana. Na konečných 7:2 pečetili domácí výhru v 86. minutě hattrickem Vladimír Musil.