6.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

--

19

Fotbalisté Pohledec si připsali proti Ujčovu

Domácí se ujali vedení

Pohledec přivítal na svém hřišti fotbalisty z Ujčova. Pohledec si připsal svou třerí soutěžní remízu, když se rozešly smírně ve Velké Losenici po výsledku 4:4. Ujčov v minulém kole svůj zápas s Velkým Meziříčím C nedohrál. Začátek zápasu se domácímu týmu skvělé povedl, když již ve 3. minutě

musel hostující gólman lovit míč za svými zády, když se dokázal zapsat
do střelecké listiny Dominik Bartel- 1:0. Domácí diváci si jistě přáli a
pevně doufali v další střelecké zásahy na domácí straně. Také hosté si
vypracovali nějakou tu šanci, ale stav skóre se neměnil. Gólmani obou
týmů tak dokázali udržet do konce poločasu čistá konta a tak se šlo do kabin jen za
hubeného vedení domácích v poměru 1:0. Zápas byl tak do druhé půle
zcela otevřen a diváci se tak mohli těšit co předvedou obě mužstva po
pauze.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase si domácí pojistili vedení v 58. minutě zásluhou Františka Kamazína - 2:0. V 70. minutě ale ještě hosté Jiřím Hanákem zdramatizovali zápas gólem na 2:1. Ale domácí drama nepřipustili a v 75. minutě Jan Beneš vrátil svému týmu klid na kopačky - 3:1. V 87. minutě pak dal definitivní pojistku svou druhou brankou v zápase Dominik Bártek - 4:1.

TJ Pohledec
M. Hájek [-] - M. Žák [-] , T. Šolc [-] , D. Bártek [-] , T. Hromádka [-] (66. J. Beneš [-] ) , M. Fajmon [-] , A. Jinek [-] (54. F. Karmazín [-] ) , L. Novotný [-] , L. Jambor [-] , J. Pustina [-] , B. Puchýř [-] (69. J. Švanda [-] )

SK Ujčov
F. Bureš [-] - P. Mitáš [-] (59. R. Čuhel [-] ) , P. Němec [-] , P. Mitáš [-] , D. Nedoma [-] , J. Hanák [-] , Z. Josífek [-] , M. Loukota [-] (69. M. Živný [-] ) , O. Jančík [-] , P. Mareš [-] , J. Štourač [-]

ŽK: 54. L. Jambor - 6. Z. Josífek , 27. P. Mitáš .
Počet diváků: 61. Rozhodčí: JUDA Jaroslav - HUMLÍČEK Stanislav (N), NEČESÁNEK Miloš (N).