4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

3. L. Filippi , 19. P. Vašek , 21. J. Zábranský , 47. L. Filippi , 66. P. Danko , 79. P. Danko , 85. P. Danko - 10. J. Chlup , 42. M. Sysel , 44. J. Chlup , 46. J. Chlup , 65. J. Chlup
18

Fotbalisté Hamrů B si připsali proti Březí po obrovské přestřelce výhru 7:5.

Oba týmy vstřelily po třech gólech

Hamry B přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Březí. Hamry B si v minulém kole připsaly první podzimní porážku, když v souboji dvou rezervních týmů se radoval domácí Radostín po výhře 3:0. Ani Březímu se nedařilo, když podlehlo na svém hřišti fotbalistům Jimramova 2:3. Zápas se hrál za pochmurného počasí. Začátek utkání vyšel lépe domácímu týmu, který poslal ve 3. minutě do vedení Lukáš Filipi - 1:0. V 10. minutě však vyrovnal hostující Jiří Chlup  na 1:1. Domácí si však v 19. minutě vzali vedení zpět po trefě Petra Vaška - 2:1. O dvě minuty později pak navýšil vedení Jiří Zábranský - 3:1. Domácí však dvougólové vedení do konce poločasu neudrželi. V závěru totiž dvakrát udeřili hosté. Nejprve snížil ve 42. minutě Michal Sysel a ve 44. minutě vyrovnal na poločasových 3:3 svou druhou brankou v zápase Jiří Chlup.

Ani čtyři góly Jiřího Chalupa na body nestačily

Ve druhém poločase dokonal obrat hned ve 46. minutě hattrickem Jiří Chlup - 3:4. Jenže hned o minutu později vyrovnal na 4:4 svým druhým gólem v zápase Lukáš Filipi. Hosty naposledy dostal v 65. minutě do vedení neúnavný Jiří Chlup 4:5. A opět vedení hostů trvalo minutu, když dokázal vyrovnat Petr Danko - 5:5. Ten nakonec hattrickem zařídil v 79. a 85. minutě divokou výhru domácích 7:5.

FC Hamry nad Sázavou B
L. Benc [-] - P. Vašek [-] (76. D. Russ [-] ) , F. Chlubna [-] , K. Suský [-] , M. Poul [-] - J. Kolarik [-] , J. Zábranský [-] , L. Sýs [-] , D. Hrstka [-] (70. P. Špinar [-] ) - L. Filippi [-] (61. T. Novotný [-] ) , P. Danko [-]

TJ Březí-Březské
D. Urbánek [-] - P. Šimek [-] , P. Jelínek [-] (84. P. Lysoněk [-] ) , M. Holánek [-] - R. Štěpánek [-] , M. Hřebíček [-] , J. Chlup [-] , M. Sysel [-] , M. Musil [-] - A. Crha [-] (59. Z. Vala [-] ) , V. Klíma [-] (74. M. Tomek [-] )

ŽK: 56. L. Sýs , 81. J. Kolarik .
Hráči zápasu: L. Filippi - J. Chlup .
Počet diváků: 41. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - MENCLER Luboš, SRNSKÝ Michal (N).