6.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Okříšky B doma přehrály také Radotice

12

Fotbalisté Okříšek B si připsali proti Radoticím pátou výhru v řadě

Domácí o dva góly lepší

V úvodu utkání probíhalo spíše oťukávání. Zhruba od 20 minuty domácí začali být lepší. Nejprve I.Večeřa vyzkoušel pozornost gólmana, který střelecký pokus vyrazil. Vzápětí se těsně nevešla mezi tyče Dokulilova střela. Skóre se měnilo až v závěru poločasu. Domácí zahrávali krátce po sobě 2 rohové kopy. Po tom prvním se do zakončení dostal Dočkal, ale gólman vyrazil na roh. Ten druhý byl přetažený a Dokulil z první zamířil na zadní tyč. 1:0. Stejný hráč o 5 minut později poslal domácí do dvoubrankového vedení. Před vápnem dostal tolik prostoru, že by uvařil kafe. V klidu zpracoval, připravil na střelu a balón poslal nádherně do šibenice. Tomuto krásnému fotbalovému momentu zatleskali i přihlížející obránci Radotic.

Domácí ještě skóre navýšili

Druhý poločas byl až do úplného závěru v režii hostů. Hned v úvodu zamrzl na brankové čáře Trnka a hosté byli na dostřel. Dalších 30 minut se hosté snažili, ale prakticky nic si nevytvořili. V úplném závěru domácí Janové přidali pojistky. Nově okříšský Packa nám ukázal co se dole u řeky v Přibyslavicích naučil. Nejprve si navedl balón na levou nohu a neomylně zavěsil na zadní tyč 3:1 Vzápětí stejný hráč poslal na zteč Jana Bulanta. Ten si se samostatným nájezdem věděl rady a otevřel si gólový účet v dospělé kategorii 4:1 Zároveň otevřel svému otci účet v pohostinství, a tak v nedělní podvečer byli všichni spokojení

SK Huhtamaki Okříšky B
Ferdan Michal, hráč: Dalo by se říct, že kdo se nejmenuje Jan, nemohl dát dneska gól. O všechny branky domácích se postarali Honzíci. Škoda, že Novotný a Kolbábek chyběli...

M. Trnka [-] - T. Beneš [-] , T. Dočkal [-] , I. Večeřa [-] , J. Hroch [-] (56. J. Packa [-] ) , M. Hobza [-] (46. F. Teplan [-] ) , L. Mašek [-] (56. J. Bulant [-] ) , J. Jůza [-] , K. Vostal [-] (78. L. Láník [-] ) , J. Dokulil [-] (88. O. Dosedla [-] ) , M. Večeřa [-]

TJ Družstevník Radotice
Z. Kapinus [-] - M. Habich [-] - M. Liška [-] , J. Tengeri [-] , M. Jeleček [-] , L. Janda [-] , M. Tobolka [-] , L. Sevelda [-] , P. Tobolka [-] , M. Komenda [-] (84. R. Vlček [-] ) , M. Sevelda [-]

ŽK: 60. J. Dokulil , 62. I. Večeřa - 31. M. Jeleček , 78. M. Habich .
Hráči zápasu: M. Trnka - P. Tobolka .
Počet diváků: 96. Rozhodčí: KŘEN Filip - HOLEŠÍNSKÝ Marek (N), NĚMEC Vojtěch (N).