11.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Výčapy převálcovali Blatnici

12

Fotbalisté Výčapů si připsali proti Blatnici jednoznačnou domácí výhru

Domácí nadělil v první půli bůra

Výčapy přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Blatnice. Hosté z Blatnice v minulém kole zvládli na vlastním hřišti přestřelku s Chlístovem a zvítězili tak hokejovým výsledkem 6:5. Výčapy si naopak vyšláply na domácí Vladislav a přivezly si překvapivou výhru 3:2. Zápas se hrál za nevlídného počasí. V 8. minutě poslal domácí do vedení David Zmeškal - 1:0. Domácí byli jasně lepší a další branky přibývaly. Ve 25. a 30. minutě se opět trefil David Zmeškal, který do půl hodiny stihl dát hattrick - 3:0. Ve 32. minutě a v nastavení prvního poločasu přidal další dvě branky Matěj Semerád - 5:0.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase se za rozhodnutého stavu hra uklidnila a domácí se již nemuseli bezhlavě hnát dopředu. Přesto ještě v 66. minutě přidal další branku Michal Kouřílek, který tak stanovil konečné skóre na 6:0.

Sokol Výčapy
J. Trojan [-] - M. Semerád [-] , J. Pecka [-] (75. L. Nikrmajer [-] ) , O. Dufek [-] (66. R. Nikrmajer [-] ) , O. Pánek [-] , D. Matoušek [-] , M. Semerád [-] (58. M. Kouřilek [-] ) , D. Zmeškal [-] , R. Zmeškal [-] , L. Jeleček [-] , R. Večeřa [-]

SK Blatnice
V. Martínek [-] (46. R. Nykrmajer [-] ) - M. Karásek [-] , M. Trnka [-] , J. Trnka [-] (43. P. Činčera [-] ) , L. Kratochvíl [-] , Z. Eberl [-] , M. Sova [-] (46. J. Spilka [-] ) , J. Dusík [-] , Z. Nedvědický [-] , D. Lojka [-] (86. V. Šabatka [-] ) , M. Hutař [-]

ŽK: 35. R. Zmeškal - 63. Z. Nedvědický , 80. D. Lojka .
Hráči zápasu: D. Zmeškal .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: KŘEN Filip - KRATOCHVÍL Jakub, NIKRMAJER Vojtěch (N).