8.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Myslibořice vydřely výhru s Novými Syrovicemi

13

Fotbalisté Myslibořic si připsali proti Novým Syrovicím výhru

Oba týmy vstřelily po jedné brance

V dalším zápase hostily Myslibořice na svém hřišti soupeře z Nových Syrovic. Zápas začal vzájemnou oťukávanou, kdy více nebezpečných šancí měli hosté, největší šanci měli asi po laxní rozehrávce na velkém vápně, kdy jeden hráčů hostí vypíchl míč a jeho následný lob skončil pouze na břevně. Další dvě šance vychytal bravurně Myslibořický brankář Miroslav Hruška. Do vedení šli ovšem domácí, po pohledné akci postupoval z pravé strany sám na brankáře Martin Věžník a prudkou střelou na zadní tyč, doslova procedil brankáře Pavla Nováka. Už to vypadalo na poločasový hvizd rozhodčího Kaliny, ale nesoustředěnost domácích dokonale využil soupeř Jakub Dubský, když jeho dobrou střelu Hruška ještě stačil vyrazit, na následující dorážku byl ovšem krátký a bylo srovnáno brankou do kabiny na 1:1.

Druhý poločas začaly lépe Myslibořice, když hned z kraje poločasu vyslal Filip Hvězda z boku pokutového území takovou střelu nestřelu, ovšem tak nepříjemně skákavou, že brankáři Novákovi přeskočila ruku a snad od jeho zad se odrazila za brankovou čáru, což potvrdil pomezní rozhodčí a Myslibořice si tímto gólem vzali zpět vedení, které už vydrželo do závěrečné minuty. Hosté měli ještě přímý kop z hranice velkého vápna, ale žádné vážné ohrožení Hruškovi branky neproběhlo. Na druhé straně byl nejblíže gólu Martin Věžník, ale svůj druhý samostatný nájezd neproměnil, když mířil těsně vedle.

Domácí rozhodli až ve druhé půli

TJ Myslibořice
Čapoun Martin, vedoucí: Hráli jsme to, na co jsme v aktuální situaci měli. Žádný světoborný fotbal to nebyl, ale důležité jsou body, které zůstaly všechny doma. Nyní nás čeká náročný program, ve středu pohár s Chlístovem a v neděli další mistrák ve Vícenicích.

M. Hruška [-] - D. Kunčík [-] , L. Svoboda [-] , T. Kratochvíl [-] , S. Marek [-] - P. Pachr [-] (46. A. Janoušek [-] ) , P. Furiš [-] (70. L. Macháček [-] ) , L. Macháček [-] , M. Ludvík [-] (59. P. Vejvoda [-] ) - F. Hvězda [-] , M. Věžník [-] (75. J. Matoušek [-] )