5.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Vladislav zvítězila nad Rokytnicí jediným gólem

16

Fotbalisté Vladislavi si v zápase s Rokytnicí připsali další důležitou výhru v boji o postup.

Domácí se ujali vedení

Vladislav přivítala na svém hřišti fotbalisty z Rokytnice V posledním kole si Rokytnice připsaly bod za remízu 1:1 s Hartvíkovicemi. Vladislav měla minulý týden volno, protože jejich zápas s Hrotovicemi byl odložen. Utkání se hrálo za příjemného fotbalového počasí. Hosté dorazili k utkání posílení o několik hráčů Želetavy, kteří hrají 1. A třídu a na výkonu obou mužstev to bylo znát. Oba soupeři tempem utkání i hrou daleko přesahovali úroveň OP. Do první velké příležitosti se dostal Nevoral, kterého výborně nohou vychytal brankář Hobza. Do další šance se dostal po chybě obrany Krátký, který však nastřelil pouze tyč. Domácím se podařilo proměnit až třetí velkou šanci v prvním poločase, kdy se po výborně zahrané standartní situaci hlavou trefil Krátký.

Ve druhé půli již žádný gól nepadl

Ve druhém poločase si domácí zkušeně vedení hlídali, čemuž pomohl v závěru i výborný zákrok brankáře Otruby.

TJ Vladislav
Martének Aleš, hráč: Především první poločas měl parametry daleko vyšší soutěže než OP. Obě mužstva hráli kombinační fotbal ve velkém tempu, a i přes několik absencí jsme si zápas pohlídali a zaslouženě vyhráli.

P. Otruba [-] - J. Martinovský [-] , M. Chalupa [-] - M. Hort [-] (84. K. Čihal [-] ) , J. Slíva [-] (60. D. Ležák [-] ) , F. Macek [-] , D. Veleba [-] , M. Nevoral [-] , F. Nováček [-] - O. Krátký [-] , P. Vyletěl [-] (88. M. Tůma [-] )