4.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

--

Třebelovice doma nestačily na Horní Újezd

27. M. Máca , 35. O. Jurka , 84. M. Máca (p.) - 14. Š. Čermák (p.) , 53. Š. Čermák , 56. Š. Čermák , 90. Š. Čermák
14

Fotbalisté Třebelovic si v zápase s Horním Újezdem připsali domácí porážku, která znamená, že i v tomto zápase zůstane Horní Újezd neporažen

Domácí o gól lepší

V prvním poločase diktoval tempo hry domácí tým, hosté hrozily spíše z rychlých protiútoků. Po jednom takovém fauloval domácí Jurka ve vápně Čermáka a ten pokutový kop proměnil - 0:1. Domácí ale pokračovali v tempu a podařilo se jim do poločasu díky brankám Mácy a Jurky skóre otočit na 2:1.

Hosté otočili zápas ve svůj prospěch

Do druhého poločasu vstoupili hosté aktivně a podařilo se jim otočit skóre díky Čermákovi ve svůj prospěch - 2:3. Po tomto obratu převzali aktivitu zase domácí a vytvořili si několik šancí, vyrovnávací brankou byl ale až pokutový kop Marka Mácy na 3:3. Utkání směřovalo do remízového konce, ale v poslední minutě využil Čermák nedůrazu v domácí obraně a vystřelil svému týmu 3 body a první místo v neúplné tabulce.