1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

--

Vladislav zvítězila nad Náměšťí B

13. P. Vyletěl , 18. M. Nevoral , 43. M. Veselý (vl.) , 62. F. Nováček , 73. D. Veleba - 6. M. Kašík
9

Rezervní tým z Náměstě si na půdě Vladislavi připsal první porážku nového ročníku

Domácí o dva góly lepší

V prvním kole nové sezony se do vedení dostali hosté, když výborně sehráli akci 2 proti 3 a šli do vedení zásluhou Kašíka. Vyrovnání zařídil po nedorozumění hostující obrany Vyletěl a obrat po kombinační akci zařídil Nevoral. Do poločasu si ještě vstřelil vlastní branku po dlouhém nákopu a nekomunikaci obrany s brankářem hráč Veselý.

Domácí ještě skóre navýšili

Hned zkraje druhého poločasu byl po druhé žluté kartě vyloučen Kašík a to byl náznak, že utkání se bude již dohrávat. Další branky postupně přidali Nováček a po průniku po křídle Veleba.

TJ Vladislav
Martének Aleš, hráč: Před domácími fanoušky jsme chtěli dobře vstoupit do nové sezony, což se nám jak výkonem tak výsledkem podařilo.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B
Eliáš Jiří, hráč: Na jaře jse nám se štěstím podařilo silnou Vladislav doma porazit 4:3. Takže jsme věděli co od soupeře čekat. Jelikož Vladislav po krátké přestávce v poháru šlape na 100%, nečekalo nás v nové sezóně zrovna lehký soupeř. Defakto celé utkání nám borci z Vladislavi ukazovali jak se hraje fotbal. Stínem utkání vidím naše dva zraněné hráče plus jednu červenou. No.. čeká nás tuhý boj!

P. Otruba [-] - M. Chalupa [-] , J. Martinovský [-] , V. Paločko [-] - O. Krátký [-] (63. M. Hort [-] ) , F. Nováček [-] , D. Veleba [-] (83. M. Tůma [-] ) , M. Nevoral [-] (77. D. Ležák [-] ) , F. Macek [-] (63. J. Orálek [-] ) , J. Slíva [-] - P. Vyletěl [-] (83. J. Nejerál [-] )

A. Štolfa [-] - T. Rabušic [-] (16. S. Sedlák [-] ) , L. Vrba [-] (26. Š. Matoušek [-] ) , T. Jabůrek [-] , V. Kopuletý [-] , M. Veselý [-] , M. Kašík [-] , F. Tomek [-] , A. Křivánek [-] , J. Eliáš [-] (68. P. Kylíšek [-] ) , M. Štolfa [-]

ŽK: 41. P. Vyletěl - 22. F. Tomek , 37. J. Eliáš . ČK: 47. F. Tomek .
Hráči zápasu: J. Martinovský .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: HOLÝ Petr - MARTÉNEK Aleš, JABŮREK Jan (N).