1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

--

Blatnice se rozešla smírně s Novými Syrovicemi

42. M. Sova - 28. M. Sosnar
8

Fotbalisté Blatnice si po návratu do okresního přeboru připsali proti Novým Syrovicím bod za remízu 1 :1

Oba týmy vstřelily po jedné brance

V zápase nové sezóny přivítal staronový účastník okresního přeboru SK Blatnice Nové Syrovice. Favoritem zápasu měl být bezpochyby domácí celek. Úvodní zápas podzimu se hrál za příjemného fotbalového počasí. Po počáteční oťukávané přišly i první šance, ale zatím bez gólového efektu. Jako první se překvapivě dostali do vedení ve 28. minutě hosté, za které se jako první v nové sezóně trefil Miroslav Sosnar - 0:1. Domácí se samozřejmě snažili brzy o vyrovnání a nakonec se jim to podařilo těsně před koncem první půle, kdy se ve 42. minutě trefil domácí kanonýr Milan Sova - 1:1. Druhý poločas byl tak zcela otevřený a dal se očekávat jistě zajímavý průběh zápasu.

Ve druhé půli již žádný gól nepadl

Druhý poločas nepřinesl žádnou branku ač příležitosti ke skórování byly. Jenže pozorné obrany i brankáři obou týmů žádný obdržený gól nedopustil. Hostujícímu týmu to ale vadit nemuselo, protože získaný bod ze hřiště Blatnice není určitě žádnou ztrátou.