11.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2022-2023

--

Horní Bříza předvedla další střeleckou hitparádu

1. V. Čechura , 16. V. Čechura (p.) , 36. V. Čechura , 54. D. Reindl , 61. L. Dobrý , 68. M. Paukner , 85. M. Zavadil , 90. T. Lomoz
11

Horní Bříza byla před tímto zápasem první a na Líně měla náskok čtyři body. Byla favoritem a opět předvedla další střeleckou hitparádu. Tuto sezónu to je již po třetí, co nastříleli více než 7 branek a aktuálně mají po 11 kolech 49 nastřílených branek.

3:0 po poločase

Do utkání vstoupili lépe hráči Břízy a už v 1. minutě šli do vedení, kdy se o první branku zápasu postaral Vilém Čechura. Následně si pár šancí vypracovali hosté, ale všechny skvěle zneškodnil domácí gólman. Poté začali domácí kontrolovat hru. Po jedné akci dostali domácí příležitost skórovat v podobě pokutového kopu. Ten proměnil opět Vilém Čechura. Tentýž hráč zkompletoval ještě do poločasu hattrick. Do kabin se tedy šlo za stavu 3:0.

Dalších 5 branek domácích

V druhém poločase domácí pokračovali v kanonádě. V 54. minutě se trefil Dominik Reindl. Hned 7 minut po něm přidal pátý gól Lukáš Dobrý. Tato branka už hosty zlomila a zápas už jen dohrávali. V 68. minutě přidal další gól Martin Paukner. Před koncem zápasu přidali ještě branky Milan Zavadil a Tomáš Lomoz. Domácí tedy suverénně vítězí 8:0 a zůstávají na prvním místě tabulky.

SK Horní Bříza B
Ladislav Hnát: Gólem z první minuty jsme se dostali do rychlého vedení, ale soupeř vzápětí několika nebezpečnými střelami za hranicí vápna prověřil našeho gólmana, který nás skvělými zákroky podržel. Poté jsme začali hru kontrolovat, drželi jsme balón a začali se dostávat do gólových šancí. Po jedné z nich byl po faulu ve vápně nařízen pokutový kop, který jsme proměnili, a ještě do poločasu završil po krásné přihrávce Vilém Čechura hattrick. Do poločasu jsme šli s tři gólovým náskokem. Do druhé půle jsme šli s cílem zejména neinkasovat a nějaký gól přidat. Několik gólů se nám podařilo vstřelit, i když nutno podotknout, že soupeř po pátém gólu odpadl a celý druhý poločas se odehrával na půli hostů. Bylo vlastně jen otázkou, kolik gólů se nám podaří vstřelit. Zápas skončil s našim celkem pohodlným vítězstvím 8:0.

TJ Baník Líně
Milan Šluk: Dnešní zapas jsem se nám vůbec nepovedl, nastoupili jsem bez dvou hráčů základní sestavy. Domácí dali rychle 3 branky, opět jsme spatně obsazovali hráče. Ve druhém poločase hosté přidali další branky, za stavu 5-0 jsme zápas už jen dohrávali.

D. Smolák [-] - L. Janka [-] , M. Paukner [-] , L. Vodrážka [-] (62. M. Tvrdík [-] ) - V. Růžička [-] , F. Mornštajn [-] (62. J. Sedlecký [-] ) , V. Čechura [-] (74. T. Lomoz [-] ) , M. Zavadil [-] , V. Zavadil [-] - D. Reindl [-] - L. Dobrý [-]

P. Hromádka [-] - M. Vágner st. [-] (46. M. Vágner ml. [-] ) , K. Knaf [-] (63. D. Kunc [-] ) , O. Šedivý [-] , O. Svoboda [-] , J. Tycar [-] , L. Kastl [-] , B. Dubský [-] , F. Hodaň [-] , P. Staškovič [-] , T. Šoul [-]

Počet diváků: 95. Rozhodčí: KRAUZ Jan - FILIP Petr (N), ZÍTKA Vladimír (N).