11.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2022-2023

--

Žihle vítězí nad Dobříčí

5. L. Rázek , 15. O. Čapek , 44. J. Kubíček (p.) - 87. D. Liška
11

Žihle doma přivítala Dobříč. Žihle měla před tímto zápasem náskok tří domů. Zápas zvládla daleko lépe, berou všechny body a odskakují tak Dobříči už na rozdíl šesti branek.

Rozhodnuto už po poločase

Do zápasu vstoupili lépe domácí. Už v páté minutě se podařilo po dlouhém centru prosadit Lukáši Rázkovi. V 15. minutě domácí rozehrávali vzadu, míč se dostal až k brankáři, který překopl všechny a vyslal na bránu Ondřeje Čapka. Ten už se pak v zakončení nemýlil. Po chybě obrany domácích a následném faulu dostali hosté příležitost snížit v podobě penalty. Míč ale zahrávající hráč poslal vedle branky. Domácí byli ve 44. minutě taky odměněni penaltou. Tu proměnil Jan Kubíček. Stav po poločase byl tedy 3:0 pro domácí.

Jen snížení hostů

Druhý poločas pokračoval stejně jako první. Hosté chtěli snížit, ale žádnou větší šanci si nevypracovali. Až v závěru, kdy se podařilo prosadit z rohu Davidu Liškovi. Jinak se nic většího během druhé půle neudálo a zápas tak končí za stavu 3:1.

TJ Slavoj Žihle
Lukáš Rázek: Zase nám chybělo 5 lidí ze základu. Oproti minulému týdnu podal tým zodpovědný výkon. Jsem rád za výhru a po dlouhé době nemám klukům co vytknout.

J. Huček [-] - D. Jelínek [-] (77. O. Zeman [-] ) , J. Sedlák [-] , D. Churan [-] (71. J. Blahož [-] ) , D. Kunt [-] , J. Hána [-] , L. Rázek [-] , V. Fink [-] , J. Tiesl [-] , O. Čapek [-] , J. Kubíček [-]

TJ Sokol Dobříč
L. Šimandl [-] - M. Šiška [-] (67. J. Vokáč [-] ) - J. Kroft [-] , T. Beránek [-] , J. Kusák [-] , Š. Levora [-] (72. V. Schneider [-] ) , L. Baloun [-] , D. Liška [-] , T. Běhounek [-] , L. Kříž [-] , D. Vojta [-] (45. J. Zavřel [-] )

ŽK: 63. J. Hána , 90. L. Rázek - 54. Š. Levora , 83. L. Kříž .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: KOŽÍŠEK Lukáš - CHEJLAVA Michal (N), LEVORA Radek (N).