9.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Všeruby doma poráží Dobříč rozdílem čtyř branek

9

Všeruby doma přivítali hosty z Dobříče. Byl to souboj posledních dvou týmů. Navíc měli oba stejně bodů, čekalo se tak velmi vyrovnané utkání. Všeruby ale nakonec přesvědčivě vítězí v poměru 5:1 a odskakují tak hostům na tři body.

5:0 po poločase

V prvním poločase byli jasně lepší domácí, to nakonec potvrdilo i samotné skóre. Už v páté minutě se dokázal prosadit domácí Jan Hyrát. V 18. minutě přidal ten samý hráč i druhou branku. V 26. minutě na něj navázal Petr Mach a skóre zápasu už bylo 3:0. Do konce poločasu se stihl Jan Hyrát prosadit ještě jednou a zkompletoval tak hattrick. Pátou branku domácích přidal ještě dvě minuty před koncem poločasu Adam Pečený. Do kabin se tedy šlo za stavu 5:0.

V druhé půli přišlo jen snížení hostů

V druhém poločase přišlo jen snížení hostů. V 77. minutě se prosadil hostující Jakub Vokáč. Jinak jsme už změnu stavu neviděli a zápas tak končí za stavu 5:1 pro domácí Všeruby.

TJ Sokol Dobříč
Jiří Kusák: Jedním slovem katastrofa, horor, soupeř nás předčil úplně ve všem. Jediný pozitivní je, že jsme to úplně nevypustili v druhém poločase. Jsem zklamaný z některých výjevů našich hráčů.

SK Všeruby
P. Kotva [-] - V. Greiner [-] , V. Skala [-] , P. Mach [-] (46. S. Pašek [-] ) , R. Herák [-] , M. Džilič [-] , A. Pečený [-] (70. E. Löwy [-] ) , J. Hyrát [-] , K. Bárta [-] , T. Vozka [-] , J. Jendek [-] (70. L. Černý [-] )

L. Šimandl [-] - M. Šiška [-] - T. Beránek [-] , Š. Levora [-] (46. V. Schneider [-] ) , T. Běhounek [-] , L. Kříž [-] , D. Liška [-] , J. Kusák [-] , J. Kroft [-] , M. Beránek [-] (20. J. Zavřel [-] ) , M. Chvosta [-] (46. J. Vokáč [-] )

Počet diváků: 50. Rozhodčí: PEŠEK Petr - TUREČEK Pavel (N), LEVORA Radek (N).