9.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

Trio Stupár, Pecka, Hrbek rozdrtilo Horní Vltavici

5. M. Stupár , 17. J. Hrbek , 24. J. Hrbek , 30. M. Stupár , 41. M. Stupár (p.) , 52. M. Stupár , 53. L. Pecka , 60. L. Městka , 62. L. Pecka , 67. L. Pecka , 75. M. Stupár , 80. M. Stupár - R. Kurej (p.)
15

Vltavici čekal v posledním kole výlet do Lažiště, kde je čekal místní fotbalový klub, který začal předvádět výborný fotbal, na který je radost se dívat.

První branka přišla už v 5. minutě a přišla z nohy kapitána domácích Martina Stupára. Hosty rychlá branka rozhodila a začali kupit chyby. Po jedné z nich dokázal v 17. minutě zvýšit na 2-0 Hrbek. Bývalý hráč Tatranu poté sám o dalších sedm minut později přidal i třetí branku domácích. Poločas hrůzy pro hosty dál pokračoval a za půl hodiny to bylo už 4-0, když se podruhé prosadil též Stupár. Poté sice dokázali hosté z penalty zásluhou Kureje snížit, ale poslední slovo měli opět domácí, když se též z penalty prosadil Stupár, který tak završil svůj hattrick. Divoký poločas tedy skončil 5-1 pro borce z Lažiště.

Pokud někdo čekal ve druhém poločase klidnější fotbal, tak se, naštěstí pro fanoušky, šeredně spletl! Šestou branku přidal v 52. minutě opět Stupár, za další minutu se poprvé prosadil exligový Pecka a do 60. minuty to bylo ještě zásluhou Městky už 8-1. Lažiště bylo ale dál při chuti a tým z malého města s bohatou fotbalovou historií dál útočil do otevřené obrany hostů. V 62. minutě přidal svoji druhou branku v zápase též Luboš Pecka a za dalších pět minut přidal svojí třetí a celkově už desátou branku domácích. V závěru zápasu se poté ještě třikrát dokázal prosadit kapitán Stupár, který tedy zvládl za celý zápas neuvěřitelných sedm branek. Lažiště tak deklasovalo Horní Vltavici 13-1!

FK Lažiště
O. Vašura [-] - P. Ostádal [-] , M. Stupár [-] , J. Hrbek [-] , M. Domín [-] , L. Pecka [-] , J. Falář [-] , M. Sýkora [-] , M. Stupár [-] , K. Tůma [-] , Z. Král [-]

TJ Vltava Horní Vltavice
J. Tesař [-] - R. Kurej [-] , V. Hundsnurscher [-] , D. Tesař [-] , M. Szabo [-] , D. Demeter [-] , A. Grubner [-] , L. Psotka [-] , J. Falář [-] , J. Ištok [-] , J. Jirků [-]

ŽK: 37. P. Ostádal , 50. A. Rod - 38. J. Fořt .
Hráči zápasu: M. Stupár .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Sýkora Pavol - DATSENKO Mykhailo, HONZÁTKO František (N).