9.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

Dub si s chutí zastřílel

24. L. Vůcha - 6. P. Friš , 16. P. Friš , 22. A. Choďjuš , 25. P. Friš , 33. P. Friš , 55. P. Friš , 85. P. Friš
14

Poslední podzimní kolo zavítali hráči z Duba do Vacova, kde je čekal místní C tým.

Hostujícím se po jednozápasové odmlce vrátil útočník Pavel Friš a bylo znát, že je útočníku hostů při chuti. Nejprve v 6. minutě otevřel skóre utkání a následně za dalších deset minut navýšil vedení hostů na rozdíl dvou branek.  Ve 22. minutě to bylo dokonce už 3-0, když se prosadil i druhý z útočníků Choďjuš. Za dvě minuty ale přišlo nečekané snížení po akci, na jejíž konci byl Ladislav Vůcha. To bylo ale vše v podání domácích, protože hned o další minutu na to zkompletoval hattrick Pavel Friš. Ten do poločasu stihl ještě jednu branku a Dub tak zaslouženě po pětačtyřiceti minutách vedl 5-1.

Druhý poločas se už jen dohrával. K tomu pomohl i fakt, že v 55. minutě přidal svoji už pátou branku Friš a hosté už vedli 6-1. Friš poté, nejspíše ve snaze dohnat Stupára z Lažiště, který vstřelil den předtím branek sedm, přidal v 85. minutě ještě šestou branku. Martina Stupára nakonec nevyrovnal, ale mrzet ho to rozhodně nemuselo. Dub totiž jednoznačně vyhrál nad Vacovem poměrem 7-1.

SK Vacov C
J. Hödl [-] - S. Pšenička [-] , J. Obranec [-] , J. Svoboda [-] , T. Novák [-] , O. Novák [-] , V. Beňo [-] , J. Obranec [-] , J. Kopáčik [-] , L. Vůcha [-] , T. Mrázek [-]