8.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

Strunkovice nadělily Vltavici šestku

2. D. Tesař , 86. D. Tesař - 16. M. Jílek , 27. P. Mottl , 45. R. Landgráf , 48. M. Turek , 82. M. Jílek , 85. M. Jílek
16

Horní Vltavice, které měla na kontě pouhopouhé tři body, čekal další těžký zápas. Tentokrát s B týmem Strunkovic.

I přes to, že domácí zásluhou Tesaře od 2. minuty vedli, tak hlavní roli hráli hosté ze Strunkovic. Ti nejdříve v 16. minutě vyrovnali zásluhou Jílka a poté o dalších jedenáct minut později si vzali vedení na svojí stranu, když se prosadil Mottl. Poločas uzavřel brankou ve 45. minutě Landgráf a hosté tak vedli 3-1.

Druhý poločas pokračoval stejnou písničkou a hned za tři minuty od výkopu zvýšil na 4-1 kapitán hostů Turek. Poté přinesla hra branky až ke konci zápasu. Nejdříve se prosadil podruhé v 82. minutě Jílek, který poté za další tři minuty dokonal hattrick. Následná branka Tesaře tak už jen kosmeticky upravila výsledek. Strunkovice zvítězily ve Vltavici 6-2