13.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Bory nadělily Starči sedm branek

33

Zápas v Borech byl od začátku jasnou záležitostí. Čtyři branky vsítil domácí Ochrana.

Domácí po půli vedli

Úvod do utkání se domácím vydařil. Již v 1. minutě našla Prokopova dlouhá přihrávka Ochranu, ten si míč elegantně zpracoval a překonal brankáře hostů - 1:0. V 16. minutě došlo k nedorozumění mezi hostujícími obránci, čehož využil opět Ochrana, dostal se tváří v tvář brankáři Ježkovi a skóroval podruhé - 2:0. O chvíli později chyběl Krejčímu půlmetr, aby uklidil Ráčkův přízemní centr do odkryté branky. Ve 30. minutě vyslal Procházka kolmici na Ochranu, ten zaseknul míč před obráncem a završil hattrick - 3:0. Stařeč se v první půli do větších šancí nedostala, a tak trenér hostů sáhnul k dvojitému střídání už v 34. minutě.

Domácí si vedení pohlídali

Na začátku druhého poločasu hosté zlepšili svůj výkon a snažili se ještě se zápasem něco udělat. Jejich snahy však utknul Ráček, když po Zikmundově centru hlavičkou z úhlu zvýšil na 4:0. Následně se trefili ještě Zikmund, Frejlich a Ochrana a zápas tak skončil vysokým vítězstvím Borů 7:0.

TJ Družstevník Bory
Realizační tým: Podali jsme kvalitní výkon od první minuty na obou koncích hřiště a zaslouženě jsme zvítězili s čistým kontem.

TJ Sokol Stařeč
František Prokop (trenér): Za nás mimořádně nepovedený zápas, kdy jsme udělali neuvěřitelné množství chyb. Zápasu dala ráz už první minuta, kdy prakticky z výkopu jsme nechali domácího útočníka zpracovat dlouhý míč a vstřelit branku. Zásadní rozdíl byl ve hře obou týmů v pokutovém území a těsně před ním. Tam jsme kupili chyby a rychlí, důrazní a nadšeně hrající domácí nás trestali. Naopak domácí si zde počínali jistě a pokud jsme se již do šance dostali tak jsme zakončovali nedůrazně. Po třetí brance jsme střídali a přeskupili některé posty, závěr první půle a dvacet minut druhé to vypadalo, že bychom mohli se zápasem ještě něco udělat. Branka hlavou neobsazeného útočníka z těžkého úhlu však dala naším nadějím konec a vrátili jsme se k hrůznému bránění z prvního poločasu a domácí snadno navyšovali skóre.

M. Pokorný [-] - S. Krejčí [-] (62. J. Starý [-] ) , P. Prokop [-] , T. Požár [-] , M. Vávra [-] (62. D. Frejlich [-] ) , M. Ochrana [-] , V. Procházka [-] (76. J. Dvořák [-] ) , J. Novotný [-] , H. Ráček [-] (76. O. Hlaváč [-] ) , F. Zikmund [-] (76. J. Karásek [-] ) , A. Novotný [-]

M. Ježek [-] - R. Přikryl [-] , J. Zejda [-] (34. R. Ježek [-] ) , P. Stuchlík [-] (85. V. Smejkal [-] ) , M. Linhart [-] , M. Bříza [-] , D. Lorenc [-] , R. Valíček [-] , L. Vaníček [-] , M. Kaňka [-] , O. Dvořák [-] (34. F. Strouha [-] )

Počet diváků: 170. Rozhodčí: SÝKORA Tomáš - ŠRÁMEK Zdeněk, ZADINA Petr.