1.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2022-2023

--

--

Prosetín sesadil České Heřmanice z prvního místa

5

V 1.A třídě Pardubického kraje se hrál zápas o čelo tabulky mezi prvními Českými Heřmanicemi a třetím Prosetínem.

Domácí od první minuty krátkou kombinací a velice kvalitními centry překonali hostující obranu. Hosté přijeli s taktikou zabezpečená obrana a podnikání rychlých protiútoků. Domácí se dostali v prvním poločase do několikat takových pološancí, ale hosté ve 20. minutě po samostatném úniku Marka a jeho prudkého centru z levé strany Ročnákem otevřely skóre.

Do konce první půle se domácí pokoušeli dále ale nic vážného z toho již nebylo.  V druhé půli hosté v 51. minutě znovu udeřili, Marek přihrál ve středu hřiště na rozběhnutého Spilka a ten šel sám na domácího brankáře, bez váhání střelou podél brankáře proměnul - 0:2!

Domácím se stále nedařilo překonat dobře bránící hosty a ti v 92. minutě po samostatném úniku Marka ukončili střelecký účet.