7.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2022-2023

Stěžery odvezly cenné body z Broumova

15

Díky vydařenému prvnímu poločasu zvítězily Stěžery na horké půdě Broumova 2:0.

DVOUBRANKOVÝ NÁSKOK STĚŽER

Za cennými body nasměroval hosty ze Stěžer už ve třetí minutě Jáchym Tuček, který překonal Drahoráda a otevřel skóre zápasu. Broumov je na domácím hřišti velmi silný, ovšem v tomto utkání se mu nedařilo a hosté toho dokázali využít. Ve 33. minutě se zapsal mezi střelce Miček a bylo to 2:0.

HOSTÉ SI VEDENÍ POHLÍDALI

Ve druhém poločase se hrál bojovný fotbal, ovšem žádné branky už se fanoušci nedočkali. Nováček ze Stěžer si tak po výhře 2:0 připsal do tabulky velmi cenné tři body.

TJ Slovan Broumov
Ondřej Zinke, trenér: "Nepovedené představení v našem podání. Hostům stačilo ukázat velmi málo, aby odvezli všechny body. Pochvala za povzbuzovaní pro jejich fanoušky (škoda, že to v Broumově neznáme)."

TJ Sokol Stěžery
Radim Pavlík, trenér: "Domácí si nepohlídali začátek utkání, a i přes varování v první minutě nechali našemu hráči ve třetí minutě trestuhodně moc místa na gól, který určil průběh zápasu. Domácí se sice snažili, ale my odpovědně bránili a byli aktivní v protiútocích. Když k tomu přičtu, že jsme domácí k ničemu v okolí vápna nepustili, výsledkem jsou tři veledůležité doby z horké broumovské půdy. Obrovské poděkování klukům za odvedený výkon a nasazení."

J. Drahorád [-] - P. Šustek [-] , L. Soumar [-] (60. P. Zelený [-] ) , P. Bureš [-] (75. O. Zinke [-] ) , O. Gago [-] , M. Gago [-] , D. Svoboda [-] , M. Ponikelský [-] (46. M. Bartoš [-] ) , E. Wilke [-] , J. Kotyza [-] , F. Pancner [-]

F. Švehlík [-] - P. Halberštát [-] , F. Hušek [-] , T. Paulů [-] (71. M. Bílek [-] ) , J. Gabriel [-] (62. D. Havlíček [-] ) , D. Miček [-] , J. Tuček [-] , L. Brom [-] (81. M. Štosek [-] ) , T. Tušic [-] , J. Vácha [-] , J. Formánek [-]

ŽK: 26. P. Bureš , 70. E. Wilke , 76. O. Gago , 80. J. Kotyza , 87. P. Šustek - 21. F. Hušek , 29. D. Miček , 75. M. Bílek . ČK: 74. D. Miček .
Počet diváků: 130. Rozhodčí: Beránek David - DOROTÍK Petr, JANSA Petr.