1.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2022-2023

--

Divočina v podání Citic a Nového Sedla

18. J. Procházka , 52. J. Procházka , 89. J. Kopřiva (p.) - 20. B. Rychna , 67. P. Macák ml. , 93. B. Rychna (p.)
11

Napínavý souboj až do závěrečného hvizdu. Šest branek, dvě červené karty a dva pokutové kopy v samotném závěru utkání.

Remízové první dějství

120 přihlížejících diváků na první branku čekalo pouze do 18. minuty, kdy se prosadil citický Procházka a domácí se ujali vedení.

Vedení však nevydrželo dlouho, neboť hned ve 20. minutě srovnal na 1:1 Rychna

Do konce poločasu bylo k vidění několik slibných akcí, ale žádná brankou neskončila, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Fotbal pro diváky

Do druhé půle opět vstoupili lépe domácí, kteří se v 52. minutě opět dostali do vedení. A opět to bylo po trefě Procházky.

V 67. minutě se dostal do šance Petr Macák a nabídnutou příležitost přetavil ve vyrovnávací branku.

S 88. minutou přišla druhá žlutá karta pro hostujícího Pelecha a domácí v 89. minutě zahrávali pokutový kop. Než k němu došlo, tak byl rozhodčí nucen vytáhnout červenou kartu ještě jednou, tentokrát pro domácího vedoucího mužstva kvůli nadávkám. Penalty se ujal domácí Kopřiva, který ji nekompromisně proměnil a Citice vedli 3:2.

To ale nebylo vše. Hosté se tlačili za vyrovnáním a dočkali se v 93. minutě, když rozhodčí odpískal pokutový kop i pro jejich celek.. Ten proměnil Rychna a svým druhým gólem v zápase vystřelil cenný bod pro Nové Sedlo.