8.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2022-2023

--

Velké Meziříčí B porazilo Chotěboř

23

První poločas

První poločas byli domácí lepším týmem. Za stavu 1:0 jsme měli možnost srovnat Hanouskem, pak měl možnost hlavou Tůma a nakonec krásnou střelu Fiedlere bravurně vytáhl Kolouch. Každopádně naši herní pasivitu dokázali domácí využít. "Velmez" měl v první půli velice dobrou kombinační pasáž a zaslouženě po poločase vedl.

Druhý poločas

Druhá půle už byla něco jiného. Svého soupeře jsme zatlačili a snažili se o kontaktní branky. V 72. minutě jsme se dočkali Somerauerem, který dělovkou propálil Koloucha. Bohužel již další branka nepřišla a odjíždíme tak bez bodu.

FC Chotěboř
Martin Jakeš, trenér: "Prvních 30 minut bylo Meziříčí lepším týmem. Přesto jsme mohli do poločasu výsledek zkorigovat,ale to se nám nepovedlo. Druhý poločas byl z naší strany výrazně jiný. Byli jsme lepším týmem,ale bohužel náš špatný začátek zápasu určil vítěze tohoto utkání."