Jakub Neuvirt

2026-2027

FC Chotěboř

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 FC Chotěboř

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | 1.A třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
94 (ø 47,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 16:30 Chotěboř B - Světlá 0:5 (0:4) 90 0 0 0 ano
15.08. 16:30 Rantířov - Chotěboř B 3:3 (1:2) 4 4 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 2 94 (ø 47,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 21 1890 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 16 1432 (ø 89,50) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,25) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Krajský přebor 1 18 (ø 18,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Krajský přebor 10 854 (ø 85,40) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Krajský přebor 15 1049 (ø 69,93) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 6 450 (ø 75,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Krajský přebor 18 1383 (ø 76,83) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Krajský přebor 2 50 (ø 25,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Krajský přebor 6 390 (ø 65,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 15 1350 (ø 90,00) 2 (ø 0,13) 3 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Krajský přebor 4 269 (ø 67,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 23 2070 (ø 90,00) 3 (ø 0,13) 6 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 9 810 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)