7.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2022-2023

--

--

Česká Skalice složila reparát a jasně zvítězila v Sobotce

15

Největší favorit soutěže z České Skalice zvítězil na hřišti Sobotky 5:1 a dal zapomenout na překvapivou porážku s Kunčicemi.

Tříbrankové vedení hostů

První poločas vyšel hostům velmi dobře a během třiceti minut vedli 3:0. Skóre otevřel už ve druhé minutě Hanel. Ve třinácté minutě pak zvýšil na 2:0 Chráska a ve 31. minutě dal třetí gól obránce Novotný.

Česká Skalice potvrdila náskok

Ve druhém poločase padly ještě tři branky. A jelikož dvě z nich skončily v síti Sobotky, zvítězila Česká Skalice jasně 5:1. V jejím dresu se střelecky prosadili ještě Resler a Diviš. Za domácí korigoval krátce před koncem Čerych.

SK Sobotka
Z. Přikryl, asistent: "Soupeř byl dnes jednoznačně nad naše síly a gratulujeme mu k vítězství."

TJ Jiskra Česká Skalice
Petr Liška, trenér: "Pro nás cenná výhra s ohledem na zdravotní stav hráčů. Předvedli jsme organizovaný taktický výkon, podpořený proměňováním vytvořených šancí. Skvěle..."