6.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2022-2023

--

--

Další porážku Bolevce mírnil v závěru Pelnář

25

Bolevec na první výhru stále čeká. Dlouhý Újezd domácí porazil 3:1 a bodoval ve třetím utkání v řadě se skórem 8:2.

Na bolevecké umělce se představil Dlouhý Újezd. Nevšední povrch nedělal hostům příliš problémy a ve 24. minutě šli zásluhou Matěje Zemana do vedení 1:0. Sparta měla více balón na kopačkách, měla více ze hry a zaslouženě šla do kabin jako vedoucí tým.

Druhý poločas začal ve stejném duchu. Hostům se podařilo dát rychlý gól a odskočit na rozdíl dvou branek. Ve druhém zápase v řadě se prosadil Martin Dvořák a 4 minuty po začátku druhé půle to bylo 0:2. 20 minut před koncem přidal uklidňující gól Lukaš Čížek. Čisté konto ale brankář Hlůžek neuhájil. V 76. minutě ještě zdramatizoval utkání Michal Pelnář. To bylo ale poslední, co se v zápase stalo, a Dlouhý Újezd tak znovu vítězí.

TJ Sparta Dlouhý Újezd
Václav Zeman, trenér: Druhý zápas venku a opět těžký. První poločas jsme lépe kombinovali a zaslouženě vedli. Soupeř druhou půli prostridal a vyrovnal hru. Nicméně dvěma góly jsme rozhodli zápas a soupeř jen korigoval.