5.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2022-2023

--

--

Vyrovnaný zápas skončil třemi body pro domácí

35

Kralovice, stejně jako v minulé sezóně, i v této hrají ve vyšších patrech tabulky. Smíchov se po postupu zatím hledá, minulé kolo vyhrál nad Křimicemi, ale v součtu měl před zápasem v Kralovicích pouze 4 body.

Do zápasu lépe vstoupili hosté, ale svou aktivitu nedokázali přetavit v gól. Naopak se radovali domácí. Ve 33. minutě našel Jakub Kulhánek Tomáše Kříže, který sám před gólmanem nezaváhal. Do poločasu už se nic zajimavého nestalo, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí.

Hráči Smíchova věděli, že mají na to, aby si z Kralovic odvezli nějaké body. Měla i převahu, ale většinou se nedostali ani do nějaké šance, a když už se v šanci ocitli, tak mířili nepřesně nebo je vychytal brankář Jaroslav Bodurka. Smíchov ani Kralovice už gól nedaly, a tak domácí zvítězili nejtěsnějším možným rozdílem.

TJ Sokol Kralovice
Jakub Kulhánek, hráč: Začátek utkání se lépe dařil Smíchovu. Hráli hodně důrazně a bylo vidět, že se na nás připravili. Nicméně po přihrávce za obranu skóroval 33. minutě přesně k tyči Tomáš Kříž. Poločas 1:0. Druhý poločas se vyvíjel stejným způsobem jako první, soupeř hrál velmi důrazně a dělal nám problémy v přechodu do útoku. Smíchov mohl párkrát zahrozit, ale naštěstí pro nás ničeho nevyužil. Přibližně 5 min do konce zápasu jsme se snažili skóre udržet a pohybovali se v obranném bloku, což nám vyšlo. Za bojovný výkon vítězíme 1:0 nad Smíchovem a bereme 3 body.

SK Smíchov Plzeň
David Rada, asistent trenéra: Jednoznačně remízové utkání, kdy jsme v prvním poločase nevyužili gólovou příležitost, naopak domácí z jediné gólové šance po přihrávce do středu obrany dal útočník sám před gólmanem na 1:0. Druhý poločas připomínal spíše boj ve středu pole, kdy Kralovickým jednoznačně docházeli síly, akorát my jsme nebyli schopni si z toho vypracovat gólové příležitosti, na to abychom výsledek srovnali. Takže za mě jednoznačně zápas, kterému by spíše slušela remíza, a vyhrál šťastnější tým.

J. Bodurka [-] - P. Koča [-] , J. Vlk [-] , J. Kulhánek [-] , J. Lavička [-] (78. O. Růžek [-] ) , T. Kříž [-] , M. Řenč [-] (71. P. Vrána [-] ) , O. Hurt [-] (22. M. Pánek [-] ) , O. Berbr [-] , D. Sládek [-] (71. P. Gažák [-] ) , M. Kůsa [-]

V. Bešta [-] - J. Marek [-] , D. Tobrman [-] (66. J. Gruncl [-] ) , K. Fajfrlík [-] , A. Zikmund [-] , D. Titlbach [-] , J. Krčál [-] , J. Přibáň [-] , V. Duspiva [-] (82. F. Krejčí [-] ) , D. Bešta [-] , J. Černý [-]

ŽK: 89. P. Koča - 66. J. Černý .
Počet diváků: 88. Rozhodčí: Šlauf Jiří - BOGDAN Gabriel, PAUR Roman.