3.kolo, Zlínský | Zlín | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

--

--

Po drtivém nástupu Fryštáku na začátku zápasu bylo utkání jednostrannou záležitostí domácích

0

Ve třetím kole III. tř. sk. A hostila rezerva Fryštáku tým Halenkovic. Domácí dokázali v minulém kole poprvé naplno bodovat, když zvítězili na hřišti Trnavy, Halenkovice padli v domácím zápase až po pokutových kopech s Pohořelicemi.

Po raketovém nástupu domácích do zápasu bylo na hřišti pouze jedno mužstvo  a po zásluze vyhrálo 5:1.

Raketový nástup domácích předurčil vývoj zápasu

Halenkovice nezachytily úvod zápasu a po té do přestávky odolávaly velmi obtížně další obrovské převaze Fryštáku. Již ve druhé minutě zápasu otevřel skóre utkání do té chvíle jediný podzimní střelec béčka Fryštáku Bartoň. Jenže než se stačil hostující celek rozkoukat z úvodního míče v jeho síti, už vytahoval brankář hostí Vykoukal míč z branky podruhé. Po rychlé akci v páté minutě přidal druhý gól domácích Hřebačka.

Tento úvod dal domácím klid a bylo to znát, hráli výborně. Kombinace na jeden dotek s častou střelbou nadále ohrožovaly brankáře hostů. Ten dlouho odolával, ale na zakončení Petráše v šestatřicáté minutě už byl krátký.

Že nebudou hosté o přestávce přiliš spokojení bylo zjevné, navíc Petráš v poslední minutě prvního poločasu navýšil stav zápasu na hrozivých 4:0.

Druhý poločas po prostřídání už mnoho branek nepřinesl

Fryšták do druhé půle poslal na hřiště další mladé pušky z řad dorostenců a chvíli domácím trvalo než se znovu do utkání dostali. Toho Halenkovice využily ke vstřelení branky z kopačky  střídajícího Janíka, který byl na hřišti pouhou minutu. Fryšták ovšem drama nepřipustil, znovu se pustil do útoku a v závěru zápasu Kučera završil pátou brankou skóre utkání.

Rezerva Fryštáku  potvrdila výborným výkonem výhru ze hřiště soupeře z minulého kola.

FC Fryšták B
Jiří Málek - trenér domácích: Z průběhem prvního poločasu jsme velmi spokojeni. V druhém poločase jsme zapojili do hry i další mladé hráče ze střídačky, kteří rozhodně nezklamali.

TJ Halenkovice
Jiří Sudolský - útočník hostí: Už od začátku nepodařený zápas z naší strany, soupeř nás zmrazil hned dvěmi brankami na začátku zápasu a pak už byl na hřišti pouze jeden tým.

J. Jasenský [-] - I. Večeřa [-] (46. P. Naňák [-] ) , T. Rudolf [-] , J. Maček [-] (78. M. Odstrčil [-] ) , P. Petráš [-] (56. P. Košák [-] ) , J. Hřebačka [-] , M. Branný [-] , A. Hubáček [-] , Š. Bartoň [-] , J. Šobáň [-] , O. Kučera [-]

M. Vykoukal [-] - R. Vlachynský [-] , R. Gabrhelík [-] (69. R. Janík [-] ) , L. Gabrhelík [-] (24. J. Blažek [-] ) , T. Bořuta [-] - D. Marholt [-] (54. P. Kašpar [-] ) , T. Režný [-] , P. Drábek [-] , R. Fojtík [-] , D. Polášek [-] - J. Sudolský [-] -

ŽK: 30. A. Hubáček , 46. O. Kučera - 30. D. Marholt .
Místo: Fryšták. Počet diváků: 100. Rozhodčí: POSPÍŠIL Štěpán - ŠTĚPANÍK Petr, KŘENEK Petr (N).