Zlínský | Zlín | III. třída sk. A
2023-2024
-
Spytihněv - Žlutava 100-0-0 % 1:0 (0:0) 19.08. 16:30 -
Napajedla B - Halenkovice 83-0-17 % 5:0 (3:0) 19.08. 10:15 -
Tečovice B - Louky B 86-0-14 % 6:2 (3:2) 20.08. 16:30 -
Březová - Doubravy 14-0-86 % 1:10 (1:5) 20.08. 16:30 -
Pohořelice - Jaroslavice B 86-0-14 % 4:1 (2:0) 20.08. 16:30 -
Trnava - Fryšták B 86-0-14 % 4:6 (1:3) 20.08. 16:30
-
Napajedla B - Pohořelice 100-0-0 % 3:1 (2:1) 26.08. 16:30 -
Jaroslavice B - Spytihněv 38-13-49 % 1:1 (1:1) 27.08. 16:30 -
Žlutava - Trnava 100-0-0 % 0:2 (0:0) 27.08. 16:30 -
Halenkovice - Louky B 87-0-13 % 2:1 (2:1) 27.08. 16:30 -
Tečovice B - Doubravy 25-0-75 % 2:6 (0:3) 27.08. 16:30 -
Fryšták B - Březová 100-0-0 % 8:0 (5:0) 27.08. 16:30
-
Louky B - Doubravy 0-0-100 % 0:3 (0:1) 03.09. 13:00 -
Spytihněv - Napajedla B 75-25-0 % 2:1 (0:0) 02.09. 16:00 -
Tečovice B - Fryšták B 100-0-0 % 2:0 (0:0) 02.09. 16:00 -
Březová - Žlutava 0-0-100 % 1:3 (1:3) 03.09. 16:00 -
Pohořelice - Halenkovice 75-25-0 % 1:1 (1:0) 03.09. 16:00 -
Trnava - Jaroslavice B 75-0-25 % 6:0 (3:0) 03.09. 16:00
-
Napajedla B - Trnava 100-0-0 % 1:0 (0:0) 10.09. 10:15 -
Jaroslavice B - Březová 100-0-0 % 6:2 (1:0) 10.09. 16:00 -
Žlutava - Tečovice B 33-17-50 % 5:0 (1:0) 10.09. 16:00 -
Pohořelice - Spytihněv 0-40-60 % 4:2 (3:0) 10.09. 16:00 -
Fryšták B - Louky B 100-0-0 % 2:3 (0:3) 10.09. 16:00 -
Halenkovice - Doubravy 0-0-100 % 1:3 (0:1) 10.09. 16:00
-
Louky B - Žlutava 20-0-80 % 0:1 (0:0) 16.09. 15:30 -
Spytihněv - Halenkovice 83-0-17 % 4:0 (3:0) 16.09. 15:30 -
Tečovice B - Jaroslavice B 100-0-0 % 9:2 (4:1) 17.09. 15:30 -
Březová - Napajedla B 0-0-100 % 1:4 (1:3) 17.09. 15:30 -
Trnava - Pohořelice 40-40-20 % 1:0 (0:0) 17.09. 15:30 -
Fryšták B - Doubravy 0-0-100 % 1:0 (1:0) 17.09. 15:30
-
Spytihněv - Trnava 100-0-0 % 5:1 (2:0) 23.09. 15:30 -
Napajedla B - Tečovice B 100-0-0 % 3:0 (3:0) 23.09. 15:30 -
Jaroslavice B - Louky B 60-20-20 % 1:3 (1:1) 24.09. 15:30 -
Žlutava - Doubravy 0-0-100 % 3:1 (1:0) 24.09. 15:30 -
Pohořelice - Březová 100-0-0 % 4:1 (3:0) 24.09. 15:30 -
Halenkovice - Fryšták B 40-0-60 % 1:2 (1:1) 24.09. 15:30
-
Louky B - Napajedla B 29-0-71 % 2:3 (0:2) 30.09. 15:00 -
Březová - Spytihněv 14-0-86 % 3:3 (1:1) 01.10. 15:00 -
Tečovice B - Pohořelice 72-14-14 % 4:2 (1:0) 30.09. 15:00 -
Jaroslavice B - Doubravy 14-0-86 % 0:6 (0:4) 30.09. 13:00 -
Fryšták B - Žlutava 71-29-0 % 7:3 (2:3) 01.10. 15:00 -
Trnava - Halenkovice 100-0-0 % 0:3 (0:2) 01.10. 15:00
-
Spytihněv - Tečovice B 83-17-0 % 2:1 (2:0) 07.10. 15:00 -
Napajedla B - Doubravy 50-17-33 % 1:1 (1:0) 08.10. 10:15 -
Jaroslavice B - Fryšták B 0-0-100 % 0:9 (0:3) 08.10. 15:00 -
Pohořelice - Louky B 83-0-17 % 4:1 (2:0) 08.10. 15:00 -
Trnava - Březová 83-17-0 % 3:3 (3:0) 08.10. 15:00 -
Halenkovice - Žlutava 17-17-66 % 1:5 (0:3) 08.10. 15:00
-
Louky B - Spytihněv 20-20-60 % 0:3 (0:2) 14.10. 15:00 -
Žlutava - Jaroslavice B 100-0-0 % 7:2 (4:0) 15.10. 15:00 -
Tečovice B - Trnava 100-0-0 % 3:2 (0:1) 05.11. 14:00 -
Doubravy - Pohořelice 100-0-0 % 1:0 (0:0) 15.10. 15:00 -
Březová - Halenkovice 0-20-80 % 1:3 (0:2) 15.10. 15:00 -
Fryšták B - Napajedla B 0-60-40 % 3:2 (2:2) 15.10. 15:00
-
Spytihněv - Doubravy 40-20-40 % 1:0 (0:0) 21.10. 14:30 -
Napajedla B - Žlutava 83-0-17 % 0:1 (0:0) 22.10. 10:15 -
Březová - Tečovice B 0-17-83 % 4:1 (3:1) 22.10. 14:30 -
Pohořelice - Fryšták B 50-33-17 % 4:1 (1:0) 22.10. 14:30 -
Trnava - Louky B 67-0-33 % 5:3 (3:2) 22.10. 14:30 -
Halenkovice - Jaroslavice B 83-0-17 % 9:0 (7:0) 22.10. 14:30
-
Louky B - Březová 75-0-25 % 1:4 (1:0) 28.10. 14:00 -
Žlutava - Pohořelice 100-0-0 % 1:1 (1:1) 28.10. 14:00 -
Tečovice B - Halenkovice 75-25-0 % 5:3 (3:2) 29.10. 14:00 -
Jaroslavice B - Napajedla B 0-0-100 % 3:3 (1:2) 28.10. 14:00 -
Doubravy - Trnava 100-0-0 % 4:2 (2:0) 29.10. 14:00 -
Fryšták B - Spytihněv 25-50-25 % 4:3 (3:0) 29.10. 14:00
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | FC Fryšták B | 11 | 43:22 | 24 |
2 | FC Slovácká Sparta Spytihněv | 11 | 27:15 | 23 |
3 | FC Žlutava | 11 | 29:16 | 22 |
4 | Doubravy | 11 | 35:12 | 22 |
5 | TJ Fatra Slavia Napajedla B | 11 | 26:14 | 20 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Radim Staroba | 15 |
2 | Jan Hřebačka | 10 |
3 | Karel Šidlík | 9 |
4 | Ondřej Divila | 8 |
5 | Marek Hudák | 8 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 46 | 69,7% | 0 |
2 | Radim Staroba | 42 | 63,6% | 0 |
3 | Radim Mudrik | 40 | 66,7% | 0 |
4 | Pavel Krátký | 39 | 59,1% | 1 |
5 | Jiří Kadlík | 22 | 44,9% | 0 |
Nejnovější události
R. Staroba 23:27 26.3.2024 Tip: výhra hostů Tečovice R. Staroba 23:27 26.3.2024 Tip: výhra domácích Žlutava R. Staroba 23:27 26.3.2024 Tip: výhra hostů Pohořelice R. Staroba 23:27 26.3.2024 Tip: výhra domácích Fryšták R. Staroba 23:27 26.3.2024 Tip: remíza Halenkovice - Napajedla