1.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

Lišov se dělil o body s nováčkem z Jistebnice

15. M. Šachl , 40. T. Ruber (vl.) , 91. M. Koláček - 33. Z. Šváb , 43. A. Buchtele , 45. P. Horčička
15

Velmi dobře se uvedl v prvním kole nováček v soutěži z Jistebnice, když potrápil favorita této skupiny. Nakonec se mužstvo Lišova muselo spokojit pouze s jedním bodem, když utkání skončilo nerozhodně 3:3. V dalším kole změří své síly Lišov v Českých Budějovicích  s Lokomotivou a Jistebnice uvítá na svém hřišti další kvalitní tým z Chýnova.

SK Lišov
Jiří Beneda (trenér): V důležitém prvním domácím utkání jsme se o vítězství připravili individuálními chybami v prvním poločase. Přestože jsme dvakrát vedli, do šaten jsme odcházeli za stavu 2:3. Ve druhém poločase jsme byli aktivnější, před koncem se nám podařilo vyrovnat, další branka v nastaveném čase uznána pro postavení mimo hru bohužel nebyla.