2:2
(1:1)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

06.11.2022 14:00

12.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Další remíza pro Lišov


Branky


36. P. Kandl , 83. D. Bouchal - 44. J. Hruška , 88. D. Král
17
V předešlém zápase Lišov na domácí půdě remízoval s budějovickou Slavií a se stejným výsledkem 2:2 remízoval i tentokrát s Chýnovem. Skóre otevřel domácí Kandl ve 36. minutě dorážkou do branky a těsně před koncem prvního poločasu vyrovnal hostující Jan Hruška. Ve druhém dějství se domácí opět potýkali se stejným problémem jako v utkání se Slavií, vytvářeli si šance, které ovšem neproměnili. Do vedení se tak dostali až v 83. minutě, když se Bouchal nemýlil. Jednogólový náskok jim však dlouho nevydržel. Po Maršánovo vyražení balónu na hranici velkého vápna, ho zpátky do prázdné brány dorazil Král a bylo vyrovnáno. V posledním kole se Chýnov utká doma s budějovickou Slavií a Lišov zavítá do Třebětic.
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.


Ohlasy k zápasu


SK Lišov
Jiří Beneda (trenér): Zajímavé utkání s těžkým soupeřem, opět jsme ale neproměnili své šance a i když jsme v 80. minutě vstřelili vedoucí branku, hosté před koncem ještě stihli vyrovnat.
Sestavy


SK Lišov
M. Maršán [-] - M. Koláček [-] , J. Hlaváč [-] , M. Klabouch [-] , K. Račák [-] (46. M. Šachl [-] ) , L. Pechoč [-] , D. Bouchal [-] , J. Kovačič [-] , A. Červenka [-] , P. Kandl [-] (67. J. Leština [-] ) , V. Leština [-]

FC Chýnov
J. Průša [-] - D. Král [-] , D. Havlík [-] (46. V. Hruška [-] ) , F. Zadražil [-] , P. Kavka [-] (77. M. Lhoták [-] ) , O. Mládek [-] (89. K. Zadražil [-] ) , J. Hruška [-] (65. M. Štrouf [-] ) , V. Hruška [-] , J. Doubrava [-] (40. J. Petrů [-] ) , A. Rytíř [-] , S. Mareš [-]

ŽK: 53. M. Koláček , 56. L. Pechoč - 49. O. Mládek , 82. A. Rytíř , 91. M. Štrouf .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: Herzog Radek - KOLLMANN Jaroslav, KŘÍŽ Karel.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Dana Bendová

Expert: Filip Zadražil
Tip experta: výhra hostů

Lišov má výsledky jako na houpačce a beru ho jako jednoho z nejnevyzpytatelnějších soupeřů. Nezbývá mi ale než věřit, že se nenecháme zaskočit a zvítězíme. Rozhodně to však nebude zadarmo.

Tip: remíza

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: remíza

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích