11.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

Kovářov si odvezl z venku tři body

18. L. Hofmann , 88. M. Pavlík (p.) - 25. M. Zítek , 29. M. Brůžek , 36. L. Rak , 49. M. Suchan
19
Po sériích proher Kovářov tentokrát bral z venkovního utkání tři body. Přesto, že se do vedení dostalo domácí mužstvo, hosté se v prvním poločase dostali do vedení 1:3. Ve druhé půli přidali ještě jednu branku a domácí už jen korigovali výsledek proměněnou penaltou na konečných 2:4. V dalším kole zavítá do Kovářova mužstvo z Nemanic a Čtyrák se utká s Mladou Vožicí.

SK Čtyři Dvory České Budějovice
Martin Lafata (trenér): Do zápasu jsme vstoupili dobře, podařilo se nám vstřelit první gól a brzy jsme měli obrovskou šanci na dvoubrankové vedení. Bohužel jsme nastřelili jen břevno a pak se nepochopitelně vytratili ze hřiště. Soupeř naše chyby v obraně potrestal a v poločase jsme prohrávali o dvě branky. Po přestávce už to byla z naší strany spíše křeč a hosté si vítězství pohlídali.

M. Hučík [-] - D. Trča [-] , T. Dubský [-] (46. D. Čermák [-] ) , L. Hofmann [-] , M. Rachač [-] , J. Řepa [-] , V. Houška [-] , K. Jindrle ml. [-] (68. D. Sobolík [-] ) , M. Matušek [-] , T. Pecha [-] (46. P. Janeček [-] ) , M. Pavlík [-]