--

--

Hlučín si poradil s posledním

8

v 10. kole MSFL bylo povinností Hlučína v domácím prostředí porazit poslední Vítkovice. Výhra se však nerodila lehce a na vítězný gól si museli diváci počkat.

První poločas bez branek

Do utkání vstopily oba týmy aktivně a hrál se od úvodních minut vyrovnaný zápas.

Šancí měli první půle více domácí, ale nepodařilo se jim žádnou proměnit.

Hosté hrozili z brejkových situací, ale nedokázali se dostat do pořádné koncovky.

Poločas tak skončil bez branek.

Domácí v závěru utkání rozhodli

Druhý poločas navazoval na dění v úvodní půli.

Hlučínští se snažili vstřelit branku, a tím se uklidnit.

Hosté však svoji maximalní bojovností a nasazením drželi nulu až do 77. minuty.

Domácí v druhém poločase prostřiídali a zásluhou Lehnerta se konečně prosadili - 1:0.

Pojistku pak přidal Ptáček - v 80. minutě 2:0.

Favorit si tak nakonec připsal tři body.

MFK Vítkovice
Filip Smékal - trenér: Jako trenér bych si ale přál snadnější vítězství, abychom ušetřili víc sil. Čeká nás náročné období, byl to těžký zápas.