--

--

Varadi rozhodl duel nováčků

8

V 9. kole MSFL na sebe narazili dva nováčci soutěže, a to Frýdlant nad Ostravicí s Hranicemi. Zápas rozhodl velezkušený domácí útočník Varadi.

První poločas bez branek

Domácí šli do zápasu s tím, že chtěli po třech porážkách v řadě konečně bodovat.

Hranice jsou na tom v tabulce lépe, ale první poločas byl vyrovnaný, plný soubojů a bez výraznějších šancí.

Oba celky odcházeli do kabin za stavu 0:0.

Rozhodl Varadi

V druhé půli už bylo šancí více.

V 66. minutě zahrozili nejprve hosté únikem Paka po levé straně hřiště, ale následná hlavička Hapala nebyla dost důrazná.

V 74. minutě se u hlavní tribuny uvolnil domácí Velička přes Markoviče, Hladík míč pouze tečoval a zcela nekrytý Varadi propálil hostujícího brankáře Tomečku – 1:0.

V poslední čtvrthodině si domácí hubený náskok v poklidu hlídali, trochu vzruchu přinesla až čtvrtá minuta nastavení, když se po rohovém kopu odrazil míč k hranickému kapitánovi Kundrátovi, ale brankář Prepsl si nulu na svém kontě už vzít nenechal.