--

Hodonín zdolal Vrchovinu

17. P. Dressler (p.) , 73. P. Bohun
8

Nováček z Hodonína hostil v rámci 9. kola MSFL Vrchovinu a v utkání byl dle tabulky favoritem. Tuto roli potvrdil, když ho k vítězství nasměrovala proměněná penalta v první půli.

Proměněná penalta rozhodla

Domácí byli v utkání favoritem, ale od úvodních minut se hrál spíše bojovný fotbal bez výrazněnjších šancí.

Na první branku se ale čekalo jen něco málo přes čtvrthodinu. Po faulu hostí v pokutovém území se role exekutora ujal Patrik Dressler a nezaváhal - 1:0 v 17. minutě.

Do konce poločasu se již skóre nezměnilo.

Domácí si výhru pohlídali

Druhý poločas vypadal trochu jinak. Domácí byli více na míči a diktovali tempo utkání.

Nové Město se nemohlo dostat do pořádné šance.

Definitvní pojistku dal domácím třem bodům Petr Bohun, který uklidil do sítě centrovaný míč - 2:0 v 73. minutě.

Vrchovina se prezentovala pouze střelami ze střední vzdálenosti, ale svatyni domácích prakticky neohrozila.

Domácí tak slaví tři body.

SFK Nové Město na Moravě
Lukáš Michal - trenér: Penalta přišla po naší zbytečné chybě. Zápas byl potom už hodně rozkouskovaný, na obou stranách byla spousta soubojů a faulů. Oba týmy mají silové hráče, byl to spíš boj.